Potvrdené: MCU charakter wakandskej bojovníčky Okoye bude súčasťou seriálu zo sveta Black Panthera

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Danai Gurira, ktorá si vo filme Black Panther (2018) zahrala postavu Okoye, obohatí svojím hereckým nadaním aj vyvíjaný seriál z prostredia technologicky vyspelej Wakandy. Herečku si môžeš pamätať napríklad zo seriálu Walking Dead, v ktorom od roku 2012 stvárňuje Michonne.

Nová zmluva so štúdiom Marvel ju opäť začlení do MCU , ale tentokrát zavíta na malé obrazovky. Pripravovaná spin-off séria od režiséra Ryana Cooglera (Black Panther: Wakanda Forever) bude premiérovať na Disney+.

Danai Gurira seriál Black Panther
Zdroj: marvel.com

Herečka Danai Gurira s Ryanom Cooglerom vyrobia MCU seriál Black Panther

Vyvíjaná novinka zatiaľ stále nespoznala oficiálny názov, no vieme aspoň to, kde sa bude odohrávať dej. Prostredie seriálu je situované do kráľovstva Wakandy, do ktorého sme naposledy nazreli v roku 2018 vo filmoch Black Panther a Avengers: Infinity War.

„Ryan Coogler je jedinečný rozprávač príbehov, ktorého vízia a rozsah z neho urobili jedného z najvýznamnejších filmárov svojej generácie. Ryan s filmom Black Panther priniesol do života priekopnícky príbeh a ikonické postavy skutočným, zmysluplným a nezabudnuteľným spôsobom. Sme nadšení, že môžeme upevniť naše vzťahy, a tešíme sa na ďalšie skvelé príbehy s Ryanom a jeho tímom,“ uviedol výkonný predseda Disney Bob Iger.

Coogler v súčasnosti usilovne pracuje na pokračovaní Black Panthera, ktorý v nadväznosti na tragickú udalosť predčasnej smrti Chadwicka Bosemana neplánuje nahradiť titulný charakter novým hercom.

Dátum vydania očakávaného filmu z 4. fázy MCU príde do kín 7. júla 2022 a produkčná spoločnosť Proximity by veľmi rada rozšírila túto pokročilú civilizáciu aj do seriálovej podoby. Čo nás nesmierne teší a veríme, že ďalšie novinky o tomto skvelom projekte prídu už v blízkej budúcnosti.

Tešíš sa, že herečka Danai Gurira obohatí svojim talentom aj pripravovaný seriál Black Panther? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -