3. séria Love, Death + Robots má známy dátum vydania. Kedy príde na Netflix?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

3. séria Love, Death + Robots má známy dátum

3. séria Love, Death + Robots bola oznámená už krátko po skončení tej druhej. Vedeli sme, že ju dostaneme niekedy počas tohto roka, avšak nebolo to nijak bližšie špecifikované. A teraz dostávame konkrétnu informáciu o tom, kedy sa jej fanúšikovia na Netflixe dočkajú.

Od svojej prvej série je tento seriál prekvapivým hitom. Antológia prináša v každej epizóde nielen iný príbeh, ale je vždy vedená aj iným štýlom animácie. Zvyčajne pochádzajú aj od iných tvorcov. Druhá séria obsahovala takýchto príbehov hneď 18, do druhej série sme sa ich dočkali o vyše polovicu menej, tá ich mala iba 8.

druhá séria Love Death and Robots
Zdroj: youtube.com

Volume 3 oznámili netradične

Fanúšikovia aj tak netrpezlivo čakali na Volume 3, kde sa budú jednotlivé príbehy točiť okolo predmetných tém, ktoré sa skrývajú v názve. Nové oznámenie priamo od streamovacej služby poskytlo spôsob, ako fanúšikov ešte viac navnadiť. Spravili to v duchu seriálu samotného, teda pekne zákerným spôsobom.

Ukazujú nám krátky teaser, ktorý začína prezentovaním ich známych a oceňovaných seriálov. Ukázali nám koľko Emmy dostala legendárna Koruna alebo kvalitne napísaná limitovaná séria Dámsky gambit. Lenže potom to vyzerá, akoby ukážku niekto hackol a dostávame zostrih drsných, napínavých, citlivých aj vtipných scén z prvých dvoch sérií. Na jej konci sa dozvedáme aj dátum vydania, ten je stanovený na 20. mája.

Koľko epizód? Ktorí tvorcovia?

Znamená to, že 3. séria je mesiac ďaleko. Na takéto krátke časové okno máme skutočne iba málo informácií. Nevieme ani počet epizód, ktoré sa v nej majú vyskytnúť a či sa viac priklonia k osemnástim z prvej série alebo skôr menšiemu množstvu, ako tomu bolo pri tej druhej.

Jediné osoby, o ktorých naisto vieme, sú producenti seriálu. Nimi sú Tim a Jennifer Millerovci, Joshua Donen a David Fincher, teda rovnako ako pri predošlých. Tvorcov jednotlivých dielov ešte tiež nepoznáme a budeme si musieť počkať na to, kým ich oznámia. Takto sa nám ešte len predstavia aj štýly animácie pri nich. Žeby sme si museli počkať až na samotné vydanie 20. mája? Uvidíme.

Potešila vás informácia, že 3. séria Love, Death + Robots príde na Netflix už o mesiac? Koľko epizód si myslíte, že v nej môžeme čakať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -