Aká budúcnosť čaká Arrowverse? Viacerým seriálom hrozí zrušenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Aká bude budúcnosť Arrowverse?

Seriály Batwoman či Legends of Tomorrow to majú pomerne neisté. Nevie sa, aká budúcnosť čaká Arrowverse a či niektoré jej súčasti budú aj naďalej obnovené na stanici CW. Tá má totiž väčšinou už v tomto čase v roku nastavené seriály a značky na ďalšiu sezónu, v tomto roku to však tak nie je.

Väčšinou to býva už počas februára, prípadne najneskôr marci. Teraz ich však spomaľuje značne nepríjemná udalosť. WarnerMedia a Paramount sa totiž rozhodujú, či službu predať. Popri jednaniach sa je tak náročnejšie držať pôvodného časového plánu a tak mnohé záležitosti presúvajú.

batwoman naomi legends
Zdroj: screenrant.com

Škrtajú sa programy, iné sú v bezpečí

Zároveň v rámci tohto u nich škrtajú aj program a odstraňujú menej sledované (a tým pádom menej zarábajúce) seriály. Napríklad takýmto spôsobom zrušili reboot seriálu 4400 a neistý osud má aj Dynasty a to aj napriek tomu, že už ukončila svoju piatu sériu. Pri rebootoch treba spomenúť aj Čarodejky, ktoré majú sú vďaka vysokej sledovanosti v bezpečí.

Späť ale k DC projektom. V marci sa začalo prvé oznamovanie o tom, ktoré projekty budú aj naďalej obnovené. Jasným favoritom bol The Flash, ktorý pribehne aj vo svojej deviatej sérii. Podobne to majú aj Superman & Lois, ktorí dostanú svoju tretiu sériu. Rovnaká séria bude aj u Stargirl, ktorá sa ešte len bude vysielať, jej sa teda rozhodovania netýkajú.

flash superman & lois
Zdroj: screenrant.com

A čo Gotham Knights?

Tak ostatné seriály čakajú na svoj osud, vrátane novinky Naomi, ktorá sa ešte stále vysiela. Jej finále fanúšikovia dostanú ešte len 10. mája a preto je náročné povedať aj aký bude jej koniec. Po vzore ostatných seriálov by sme ale očakávali cliffhanger a preto by jej neobnovenie tiež bolo u fanúšikov problémom.

Zaujímavé je, že ďalšie zvažovanie sa má podľa správy, ktorú priniesol portál Deadline, týkať aj seriálu Gotham Knights. Ten sa ešte len nakrúca, teda jeho pilot a teraz sa zdá, že jeho koniec by mohol prísť ešte skôr ako diváci vôbec uvidia začiatok.

seriál Gotham Knights
Zdroj: news.in-24.com

Cliffhangery a ďalšie cliffhangery

Podľa tejto správy je budúcnosť Arrowverse naozaj ponurá. Polovica jej seriálov by sa mala škrtnúť a nepočítalo by sa s nimi pre sezónu 2022-2023. To by sa teda týkalo seriálov Batwoman, Legends of Tomorrow a Naomi. Avšak konečné rozhodnutie by malo padnúť až 19. mája, kedy sa má rozhodovať ďalej o budúcnosti stanice CW.

Batwoman pritom zatiaľ skončila svojou treťou sériou, ktorá ukončila väčšinu hlavných dejov. Avšak aj tak skončila naznačovaním na ďalšieho veľkého záporáka. Legends ale naopak vo svojej 7. sérii skončili poriadnym cliffhangerom. Booster Gold a ďalší hrdinovia totiž boli zatnutí časovou políciou.

batwoman finale
Zdroj: denofgeek.com

Treba si počkať na rozhodnutia

Ešte stále nám zostáva čakať na to, ako to bude vyzerať s televíziou CW a čo sa dostane do jej programu na najbližší rok. Avšak ak to naozaj vyzerá takto čierne, pôjde o ďalší nepríjemný zásah pre DC Entertaiment.

Aká si myslíte, že bude budúcnosť Arrowverse? Zrušia sa zmienené seriály alebo budú podľa vás pokračovať? Ktorý z nich by vás najviac mrzel? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -