Zdá sa, že je nepoučiteľný. Ezra Miller bol zatknutý druhý raz behom mesiaca

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller bol znovu zatknutý

Zdá sa, že niektorí ľudia sú jednoducho nepoučiteľní. Havajská spravodajská služba priniesla správu o tom, že Ezra Miller bol znovu zatknutý. Je to už druhý raz za posledný mesiac a rovnako sa obvinenia týkajú ostrovného štátu z USA. Takto sa dostane pred súd, kde bude znovu zodpovedať aj za svoje činy z marca.

KITV (havajská televízia) priniesla informáciu o tom, že boli nahlásené nepokoje druhého stupňa. Privolaná policajná jednotka v činoch rýchlo identifikovala Millera, nasledovalo jeho zatknutie, odvedenie na policajnú stanicu a niekoľkohodinové vypočúvanie. Vo štvrtok ho v havajskom okrese čaká súdne pojednávanie.

ezra miller zatknuty
Fotografia Ezra Millera po zatknutí havajskom políciou; Zdroj: marca.com

Vnikol do domu mladej ženy

Incident sa odohral v meste Pahoma okolo jednej hodiny ráno. Miller opäť vnikol do domu, kde ho majiteľka vyzvala k tomu, aby odišiel. To herca rozhnevalo a po 26-ročnej žene hodil stoličku. Následne ju udrel do ucha, čo zanechalo centimeter a pol dlhú ranu. Trvalo pol hodinu, kým bol odvedený na policajnú stanicu. Tam si posedel do štvrtej rána.

Tento raz neodišiel na kauciu ako v predošlom prípade, ale čaká ho súd. Iba pred tromi týždňami sa hviezda vyznamenala v karaoke bare. V ňom sa vulgárne vyjadroval, bol hlučný a napadol dvoch ľudí. Bol teda obvinený z narušenia poriadku, obťažovania a fyzického násilia. Netrvalo ani pár dní, kým prišlo ďalšie obvinenie.

ezra miller skrti zenu
Zdroj: buzzfeednews.com

Obvinenia sa hrnú jedno za druhým

Vlámal sa do domu mladého páru a keď ho konfrontovali, vyhrážal sa im smrťou. Následne ich okradol a utiekol. Na herca sa tak valí jedno obvinenie za druhým a s prihliadaním na jeho minulosť ho asi nečaká vo filmovom svete svetlá budúcnosť. V minulosti bol zachytený ako škrtil ženu pred barom na Islande alebo viackrát napľul na fanúšika v supermarkete, ktorý sa s ním chcel fotiť.

30. marca sa tak stretli zástupcova spoločností DC a Warner Bros., aby diskutovali o jeho budúcnosti. Zhodli sa na tom, že mu dávajú dočasnú stopku a zatiaľ sa neobjaví v ich ďalších projektoch. Avšak fakt, že bol Ezra Miller znovu zatknutý za podobné činy, určite ešte viac rozprúdi debaty a prinesie nové rokovania.

Ezra Miller dopláca na svoje správanie
Zdroj: theplaylist.net

Koniec kariéry či dokonca basa?

Vo filmovom svete DC je totiž známy ako super rýchly hrdina Flash. Fanúšikovia volajú po tom, aby bol nahradený seriálovým hercom, Grantom Gustinom. Čo sa týka série Fantastické zvery, kde mal svoju v súčasnosti druhú veľkú úlohu, nebolo by problémom jeho odstránenie.

Nevie sa, či sa Miller dostane kvôli svojim činom aj do väzenia. Počas zajtrajšieho dňa ho čaká súdne pojednávanie, na ktorom sa dozvie svoj trest. Otázne je, či sa budú filmové spoločnosti riadiť podľa neho alebo už majú jeho osud premyslený.

Ako vy reaguje na správu, že Ezra Miller bol už druhýkrát počas mesiaca zatknutý? Mal by to znamenať automatický koniec jeho kariéry alebo by mal dostať šancu na nápravu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -