Po Dune dostali nové dátumy vydania aj The Batman, Matrix 4 a ďalšie filmy od Warner Bros.

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Batman a ďalší budú mať zdržanie

Posúvanie filmov je momentálne nedobrou správou, ktorá postihuje snáď všetky veľké štúdiá. Dozvedeli sme sa, že tento rok neuvidíme žiaden MCU film, na svoje posledné akčné dobrodružstvo si bude musieť počkať aj James Bond a nepríjemnou správou je, že neuvidíme ani Dunu. Práve ňou odštartovali odklady štúdia Warner Bros., čo znamená, že The Batman bude mať zdržanie.

Nové stvárnenie s Robertom Pattinsonom na čele sme si mali aktuálne pozrieť 1. októbra 2021. Teraz dostáva svoju premiéru až na ďalší rok a ak sa už nič nezmení, tak ho uvidíme 4. marca 2022. Týka sa to aj jeho ďalších kolegov z DC univerza, film The Flash bol posunutý 3. júna 2022 na štvrtý november toho roku.

The Flash
Zdroj: ign.com

Aj Shazam bude kričať svoje meno neskôr

Avšak nielen členovia aktuálnej Justice League sú tým zasiahnutí. Pokračovania Shazama! sme mali pôvodne vidieť 4. novembra 2022, teraz sa ho dočkáme až v roku 2023, konkrétne 2. júna. S jeho najväčším superhrdinským nepriateľom Black Adamom je to ešte otáznejšie. Ten ešte nedostal ani chystaný dátum premiéry. Podobne je to aj s adaptáciou veľmi populárne hry Minecraft.

Ale aby sme neboli poslovia iba zlých správ. Ženská členka DCEU by sa mala stále objaviť v momentálne plánovanom dátume. Znamená to teda, že Wonder Woman 1984 by sa mala stihnúť odprezentovať ešte tento rok, a to 24. decembra.

prvá hudobná nahrávka Wonder Woman 1984
Zdroj: hdqwalls.com

Štúdio si ešte zarezervovalo dva dátumy v roku 2022. Ide o 3. júna a 5. augusta, navtedy naplánovali filmy, ktorých názvy nám ešte len plánujú odhaliť.

Malou útechou je však jedna skoršia premiéra

Najlepšia správa sa ale týka filmu Matrix 4. Ten vďaka vziknutému oknu v premiérach bude môcť prísť skôr ako nám ohlásili. Jeho dátum avizovali na 1. apríla 2022, teraz sa ho však dočkáme takmer o pol roka skôr. Premiéru nám takto sľúbili na 22. decembra 2021. A rozhodne sme radi, že aspoň ďalšiu Neovu akčnú jazdu budeme môcť vidieť skôr.

Matrix Keanu Reeves
Zdroj: fandomwire.com

Je naozaj veľmi nepríjemné, že sa filmy neustále odkladajú a posúvajú. To, že má The Batman a jeho kolegovia z DC zdržanie, nás nepotešilo. A obávame sa, že to nie je posledný raz, čo sa premiešali dátumy premiér. Vďakabohu aspoň za malú útechu, keď sa občasne dozvieme, že si niektorý z filmov pozrieme skôr. Veď kto z nás by už nechcel ísť na nejaký poriadny trhák do kina?

Čo hovoríte na posuny premiér filmov Warner Bros.? Sklamalo vás viac to, že The Batman má zdržanie alebo potešilo, že skôr uvidíte Matrix 4? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -