Freelance Trailer: John Cena a Alison Brie sa snažia prežiť vojenský prevrat (a jeden druhého)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na akčnú komédiu Freelance

Prichádza trailer na film Freelance, akčnú komédiu, ktorú prinesie spoločnosť Relativity Media. Hlavé role si v nej zahrajú John Cena (Peacemaker, Rýchlo a zbesilo) a Alison Brie (Community, GLOW). Jeden je bývalým vojakom, ktorý má už najslávnejšie roky a najviac akcie za sebou, ona je novinárkou, ktorá už dlho nepriniesla žiaden poriadny kúsok. Čo keď ich osud zavedie dohromady, priamo doprostred vojenského prevratu?

Cena bude Mason Pettis, mariňák, ktorý nikdy poriadne nezažil pravé americké presadzovanie slobody. Teraz je zaseknutý v kancelárskej práci. To sa však razom zmení, keď bezhlavo zoberie nájomnú prácu ako ochranka pre reportérku Claire Wellington (Brie).

(Ex)mariňák a novinárka v strede vojenského prevratu

Tá má spovedať neľútostného (ale zato vždy perfektne nahodeného) diktátora nemenovanej juhoamerickej republiky, Juana Venegasa (zahrá si ho Juan Pablo Raba). Lenže v tom prichádza puč a ich idylka o perfektnej práci je… rozpučená. Nepravdepodobná trojica musí prežiť prestrelky, džungľu a hlavne – JEDEN DRUHÉHO na to, aby z toho vyviazli živí.

Film síce nemusí prichádzať s prevratnou tematikou a podobné scenáre sme už videli. Prikladá však dávku špecifického humoru s pár prekvapivými momentmi (napríklad zosmiešnenie dokonalosti diktátorom vedenej krajiny). Navyše prináša vynikajúce obsadenie, ktoré je samé o sebe zárukou toho, že bude baviť. Spomenutú trojicu ešte dopĺňajú Christian Slater (Heathers) či Alice Eve (Na túto nemám).

freelance
Zdroj: people.com

Od režiséra 96 hodín

Na režisérsku stoličku si sadol Pierre Morel, ktorého môžeme poznať ako autora filmov 96 hodín alebo Peppermint: Anjel pomsty. Scenár mu k snímke napísal Jacob Lentz, ktorý po prelome tisícročia vytváral skripty pre epizódy úspešného seriálu Ed.

Pravú kombináciu amerického (ex)člena špeciálnych jednotiek (ktorý je späť, aby nakopal zadky), trochu naivnej, ale upravenej novinárky a horúcokrvného latino temperamentu plnú zbraní, vrtuľníkov a nie vždy vydarených súbojov si budú môcť diváci vychutnať v kinách už onedlho. Premiéra je stanovená na 6. októbra.

Pobavil vás trailer na film Freelance? Ste zvedaví na túto akčnú komédiu, v ktorej si hlavné úlohy zahrali John Cena a Alison Brie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -