Nicolas Cage sa snaží užívať si dôchodok v havajskej košeli, dostihne ho zabijacká minulosť. Je tu trailer na akčnú komédiu The Retirement Plan

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Retirement Plan

Prichádza trailer na The Retirement Plan, akčnú komédiu, ktorej hlavnou hviezdou je Nicolas Cage. Vidíme ho pobehovať v havajskej košeli, namiesto to, aby si užíval penziu sa však bude musieť vrátiť k svojej minulosti – bol totiž nájomným vrahom. Dokazuje tak, že stále dokáže rozdávať rany a zanechávať za sebou mŕtve telá.

Matt odišiel na Kajmanské ostrovy, kde sa z neho stal plážový povaľač. Má však stále nevybavené účty s kriminálnym bossom Donniem (Jackie Earle Haley). Ten sa spolu so svojím najlepším poručíkom Bobom (Ron Perlman) zameria na jeho, na čas odlúčenú, rodinu.

Plážový povaľač sa vracia k svojej minulosti

Unáša mu dcéru Ashley (Ashley Greene), a tak jej dcéra Sarah (Thalia Campbell) musí vyhľadať svojho starého otca. Namiesto toho, aby si užívali lievance so sirupom sa však púšťajú na záchrannú misiu. Problémom je, že nevedeli, čím sa živil a dozvedajú sa to priamo pri akcii (aj keď s nejakým tým nešikovným postrelením).

Keď Matt bez problémov dá dole skupinu mužov, ktorí po nich idú, je viac ako jasné, že bol zabijakom. To predsa potvrdí aj Ernie Hudson, ktorého môžeme poznať z Krotiteľov duchov. Nasledujú Bobove obavy o tom, že tento starec ich zabije všetkých. Ale keď to je potrebné, aby mohol mať konečne ticho a kľud…

nicolas cage retirement plan
Zdroj: bloody-disgusting.com

Koho musí zabiť, aby mal ticho a kľud?

Cage opäť vyzerá, že sa pri tomto filme náramne baví. Jeho zanedbaný výzor s dlhšími vlasmi, bradou a v ležérnom outfite však totálne žerieme. Samozrejme, tak však poskytne aj poriadne prehnanú akciu, veď čo by nechytil zbraň pri skoku z lode…

Okrem spomenutých hercov si tu zahrá aj Joel David Moore známy napríklad z komédie Kráľ videohier. Režisérom aj scenáristom v jednej osobe bol Tim J. Brown, ktorý predtým vytvoril napríklad rodinný film Buckley’s Chance. Táto akčná komédia bude uvedená 25. augusta.

Pobavil vás trailer na The Retirement Plan? Užívate si Nicolasa Cagea v podobných roliach? Pozriete si jeho plážového povaľača, ktorý sa vracia k úlohe zabijaka? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrat.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -