Ice Cube, Sofia Boutella, Dave Bautista a iní: Toto je známe obsadenie akčnej komédie The Killer’s Game

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Herecké obsadenie filmu The Killer’s Game

Obsadenie akčnej komédie The Killer’s Game sa rozrástlo o tri nové tváre. Doteraz sa vedelo, že si hlavnú úlohu zahrá Dave Bautista, teraz sa k nemu pridávajú Ice Cube, Ben Kingsley a Sofia Boutella. Rozbehnú tak bláznivú hru jedného zabijaka proti druhému, kde chce byť preživší ešte viac nažive ako kedykoľvek predtým.

Hlavným hrdinom je totiž Joe Flood (Bautista), zabijak, ktorý mal na konte desiatky úspešných akcií. Bola mu diagnostikovaná smrteľná choroba a namiesto toho, aby sa vystavoval utrpeniu sa to rozhodol riešiť po svojom. Najal si na seba niekoľko nájomných vrahov – predpokladá sa, že to bude spomenutá trojica.

ice cube dave bautista
Zdroj: deadline.com

Zabijak proti malej armáde bývalých kolegov

Problém však nastáva, keď dostáva telefonát z kliniky, že diagnóza bola nesprávna. Kontakty sú však uz zadané a on tak stojí sám proti malej armáde bývalých kolegov, ktorých sám na seba poslal. Zaujímavý a komický koncept pochádza z rovnomennej knižnej predlohy, ktorú napísal Jay Bonansinga.

Do podoby scenára ju spracovali Rand Ravich (Candyman 2, Astronautova žena) a Simon Kinberg (autor viacerých X-Men filmom). Dobrou správou pre podobný koncept je aj meno režiséra – je ním JJ Perry. Ten nám minulý rok priniesol odviazanú komédiu Day Shift o lovcoch upírov.

sofia boutella ben kingsley
Zdroj: slidemovies.com

Sľubujú perfektný mix akcie a komédie

Práve ten dokáže poskytnúť ideálny mix komédie a akcie, ako povedali aj producenti. Tými sú Steve Richards a Mad Chance. Zároveň povedali, že Bautista je ideálnou voľbou do hlavnej role, pretože keď ho videli na pľace, vedeli, že je tou „správnou rozbuškou pre ich granáty“. Podľa ich slov je to práve on, kto dokáže doručiť presvedčivú akciu, ktorú skvele načasuje s komickými momentami tak ako nikto iný.

Svoje povedali aj scenáristi, ktorí tvrdia, že už sa tak dlho nebavili pri písaní skriptu. Snímku zastrešuje spoločnosť Lionsgate. Ešte neprezradila dátum vydania, jej prezident Nathan Kahane však zverejnil informáciu, že produkcia začne už toto leto v nám neďalekej Budapešti.

Čo hovoríte na obsadenie filmu The Killer’s Game? A páči sa vám koncept Bautistu ako zabijaka, ktorý si na seba najme ďalších zabijakov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -