Ben Kingsley sa vráti do Marvel sveta. V ktorom projekte ho uvidíme najbližšie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ben Kingsley sa ešte zdrží v Marvel svete

Ben Kingsley sa ešte ukáže v Marvel svete. Fanúšikovia mali na jeho postavu veľké očakávania, pretože si mysleli, že pôjde o obávaného Mandarina vo filme Iron Man 3. Ukázalo sa však, že to bol iba najatý herec Trevor Slattery, ktorý mal predstierať, že je týmto záporákom.

Reputáciu u fanúšikov si ale napravili. Vydali krátky film All Hail the King, kde Trevora unesú z väzenia. Reálny Mandarin totiž nebol spokojný s prevzatím svojho mena. Čakali sme však ešte niekoľko rokov, kým sa to rozuzlilo. Opäť sme videli dôležité postavy až vo filme Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch.

Zdroj: denofgeek.com

Vráti sa v projekte rovnakého režiséra

V očiach fanúšikov sa nielen vykúpil, dokonca si ho obľúbili. Zúčastnil sa svojím fantazijným zvieratkom aj záverečného boja v Ta Lo. Preto môže byť dobrou správou, že ho ešte uvidíme. Aby to do seba správne zapadalo, bude to v ďalšom projekte, ktorý tvorí Destin Daniel Cretton, teda režisér spomenutého filmu.

Bude to seriál Wonder Man. Táto postava totiž nie je len hrdinom, ktorý sa vykúpil z predošlého manipulovania Baronom Zemom. Vďaka nemu ale získal veľkú silu a odolnosť. To využíva pri svojej novej práci, keď je kaskadérom v Hollywoode.

marvel wonder man
Zdroj: flashnews11.com

Bude súčasťou Hollywoodskej satiry

Práve celý projekt má slúžiť aj ako satira na toto miesto. Viac detailov o projekte ešte známych nie je, nevie sa ani na koľko verne bude adaptovať komiks, z ktorého vychádza. Režisér a producent Andrew Guest, ktorý pracoval aj na seriáli Hawkeye, nám sľubujú poriadnu zábavu.

Dáva perfektnú logiku, že práve tu sa objaví aj Slattery. Možno očakáva svoju veľkú prelomovú rolu v štúdiu po svojich zážitkoch z filmu Shang-Chi? Rozhodne sa necháme prekvapiť. Sme zvedaví, či sa objaví aj niekto iný z postáv, ktoré ašpirovali na to byť hercami. Ralph Bohner z WandaVision, pozeráme sa na teba, tiež si zaslúžiš viac ako hlúpy vtip…

Ste radi, že sa Ben Kingsley ešte ukáže v Marvel svete? Čo hovoríte na to, že to bude práve seriál Wonder Man slúžiaci ako hollywoodska satira? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -