Kevin Smith už chystá Tusk 2, pokračovanie jeho bizarného hororu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kevin Smith už chystá Tusk 2

Bizarný, šialený a poriadny materiál na nočné mory. Tak by sa iste dal popísať horor, ktorý so štúdiom A24 priniesol v roku 2014 Kevin Smith. Keď už konečne dokončil tento filmár svoj dlhoočakávaný film Clerks 3, je pripravený sa vrhnúť na pokračovanie tohto. Tak vraj už chystá Tusk 2.

Prezradil to jeden z hercov, Justin Long. V prvom filme si zahral Wallaca Brytona, kde pre svoj podcast vyhľadával netradičné osobnosti (teda… väčšinou účastníkov virálnych videí). Jeho práca ho ale zhodou okolností zavedie do domu námorníka vo výslužbe, Howarda Howeho (zahral si ho Michael Parks).

film tusk
Zdroj: youtube.com

Príbehy o mrožovi s temným zvratom

Rozpráva mu príbehy o mrožovi, s ktorým prežíval, nazval ho Mr. Tusk. Avšak ukáže sa, že Howe je masovým vrahom so zničenou psychikou. Svoje obete pripraví o nohy a navlečie ich do kostýmu mroža. Dokonca musia predstierať, že sa ako toto zviera správajú.

Veľmi znepokojivý film mal aj šokujúce rozuzlenie, ďalej čítajte teda len ak ste ho videli. Fanúšikov značne snímka rozdeľuje, nájdu sa však priaznivci, ktoré za jej vyhrotenými scénami dokážu odhaliť nešťastnú pointu. Zrejme preto jej tvorca hovorí už nejaký čas o pokračovaní.

film tusk
Zdroj: filmnewsfeed.com

Herec odhalil, že sa už pripravuje

Teraz už naberá reálne kontúry, ako odhalil herec v hlavnej role. Pri rozhovore s portálom /Film povedal, že režisér to každú chvíľu oznámi, ale rozhodne sa chystá. Ďalej uviedol:

„Minule nám napísal, mne, Haleymu a Genesis. Povedal, že to chce spraviť, najprv som si myslel, že je to vtip. Ale potom som si uvedomil, že to myslí vážne. Spojil som sa s ostatými – povedal im to isté.“

Rovnaká informácia aj pre dvoch ďalších hercov

Týmito menami naráža na Haley Joel Osmenta a Genesis Rodriguez. Tí si vo filme zahrali jeho dobrého priateľa a jeho partnerku. Tým pádom máme potvrdené aj to, že sa vrátia pre pokračovanie. Čo sa týka jeho deja, ten nám Smith prezradil už pred dvomi rokmi.

Počas videa na Twitchi v roku 2020 uviedol nasledovné:

„Je tu nápad na Tusk 2, kde prestrihneme do prítomnosti a niekto iný je vtiahnutý do celej pavučiny. Dom, budete počuť príbehy, bude tu nová verzia postavy Michaela Parksa. Wallace sa totiž dostal zo svojho mrožieho väzenia, ale jeho údel ho značne narušil. Teraz to bude robiť druhým. Wallace bude nový Howard Howe.“

Bude sa držať skoršieho nápadu?

Uvidíme teda, či sa bude tejto verzie držať, v ktorej sa opakuje zaužívaný kruh alebo za dva roky scenár prepísal. V každom prípade sa dvojka tohto hrozivého filmu uskutoční. Už teraz sme zvedaví na reakcie divákov.

Videli ste film Tusk? Čo na neho hovoríte? A ako vnímate správu, že k nemu vznikne pokračovanie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -