Michael Keaton bol oficiálne potvrdený do obsadenia filmovej Batgirl

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Michael Keaton v Batgirl

Warner Bros. včera poriadne rozvírilo vody internetu. Zverejnili takzvaný „preview kit“, kde uviedli svoje filmové plány na rok 2022. Dozvedáme sa tak oveľa viac aj zo sveta filmov podľa DC komiksov. V príjemnom vianočnom prekvapení pre fanúšikov okrem iného potvrdili, že Michael Keaton bude v obsadení filmu Batgirl.

Samozrejme si tak zopakuje svoju rolu Batmana. Ako Bruce Wayne sa herec objavil prvý raz v roku 1989 vo filme Tima Burtona. Bolo obrovským prekvapením, keď sme sa dozvedeli, že sa k roli vráti a to pre film The Flash. Nakoľko sa pre DCEU naplno otvorí téma viacerých vesmírov, uvidíme tu aj dve rozličné verzie maskovaného bojovníka so zločinom.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Režiséri hovoria o „tom pravom“ Batmanovi

Informáciu už skôr naznačovali režiséri filmu Adil El Arbi a Bilall Fallah. V rozhovore sa ich totiž pýtali, či sa Batman vo filme ukáže a oni odpovedali len smiechom a povedali, že ak sa tam ukáže, tak to bude „ten pravý“. Teraz aspoň vieme, ktorá verzia hrdinu je pre nich tá najlepšia.

Dáva to ale zmysel. Keatona ako Batmana si pamätajú celé rady a generácie fanúšikov. Po menej podarených pokračovaniach bol stále pre mnohých tým najlepším Batmanom až do príchodu trilógie Temný rytier. A to nehovoriac o tom, že je dostatok priaznivcov, ktorí ho pokladajú za najlepšieho Bruca Waynea doteraz.

Michael Keaton Batman
Zdroj: cdn.com

Budúci rok trikrát Bruce Wayne

V súčasnosti je to v podstate tretí Batman, ktorého budeme vidieť vo filmovej podobe. Druhým je Ben Affleck, ktorý sa tiež objaví ako temný rytier v budúcoročnom Flashovi. A okrem neho dostaneme v marci film The Batman od Matta Reevesa. Tu značne iné stvárnenie slávnej postavy predstaví Robert Pattinson.

Na filme Batgirl okrem spomínaných režisérov pracuje scenáristka Christina Hodson. Práve ona je autorkou scenára viackrát zmieneného Flasha a v minulosti napríklad pripravila tímovku Birds of Prey. Jacob Scipio, ktorý s režisérmi v minulosti pracoval, sa tentoraz neposadí na režisérsku stoličku, ale bude vo filme hrať.

Leslie Grace Batgirl
Zdroj: deadline.com, pinterest.com

Leslie Grace bude Barbara Gordon

Michal Keaton bude skvelým Batmanom pre film Batgirl. Barbaru Gordon (čo je skutočná identita hrdinky) pritom stvárni Leslie Grace. Ako komisár Gordon sa vráti k úlohe J.K. Simmons. Záporákom z filmu by mal byť Firefly, ktorého si tu zahrá Brendan Fraser.

Príbeh o hrdinke, ktorú mnohí spochybňovali alebo podceňovali, vrátane jej otca, ešte nemá stanovený dátum premiéry. Nepôjde ale o kinopremiéru, film je chystaný priamo pre streamovaciu službu HBO Max.

Čakali ste, že sa Michael Keaton vráti ako Batman aj do filmu Batgirl? Súhlasíte s tvrdením režisérov, že toto je „ten pravý“ Bruce Wayne? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -