Herecká kariéra Brendana Frasera sa opäť rozbieha. Najnovšie ho uvidíme v komiksovke Batgirl

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Brendan Fraser vo filme Batgirl

Filmová legenda z prelomu storočia, ktorú môžeme poznať z filmov ako George, kráľ džungle alebo Múmia sa opäť čoraz viac ukazuje vo filme. Najnovšie bol Brendan Fraser obsadený do filmovej verzie Batgirl. Akú postavu si tam zahrá?

Skvelá správa, že ho uvidíme aj v DC filmovom vesmíre. V adaptácii komiksov už rolu zohráva, ale je to skôr v nezávislom seriáli. V skupine nepravdepodobných hrdinov, ktorí si hovoria Doom Patrol, stvárňuje Cliffa Steela a.k.a. Robotmana. Ľudská myseľ v zastaranom robotickom tele je cynická, drzá a plná neustálych hlášok a nadávok.

brendan fraser firefly
Zdroj: twitter.com

Stane sa záporákom?

Avšak v chystanom filme nebude na rovnakej strane ako Barbara Gordon. Zahrá si tu totiž záporáka. Oficiálne ešte nebolo potvrdené, kto by ním mal byť, avšak portál Deadline hovorí o tom, že tou postavou bude Firefly. Ide o násilného sociopata, ktorého najväčšou vášňou je podpaľovanie vecí. Pri experimentovaní s ohňom a výbušninami bol opakovane zranený a tak si vytvoril podporný oblek a brnenie. To obsahuje, ako inak – plameňomet.

Film režíruje dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah (Bad Boys navždy). Scenár píše Christina Hodson, ktorá sa v minulosti postarala o Birds of Prey a momentálne pripravuje film The Flash. Mimo DC riešila aj scenár k Bumblebee. Kristina Burr (ktorá režírovala Cruellu) film produkuje.

film batgirl
Zdroj: indiaexpres.com

Odlišný pohľad na Gotham

Mal by vyjsť exkluzívne na HBO Max. S príchodom služby na Slovensko na budúci rok teda bude bez problémov dostupná aj divákom u nás. Ohľadom uvedenia filmu na streamovaciu službu viedla pre portál Deadline Burr aj rozhovor, v ktorom o filme povedala:

„Dúfame, že s Batgirl zoberieme divákov na zábavnú jazdu, kde uvidia odlišnú stránku Gothamu. Christinin scenár má naozaj dušu. Adil a Bilall majú vzrušujúcu a radostnú energiu, ktorá je nákazlivá. To ich robí perfektnými filmármi pre Batprojekt. A ja som šialene nadšená, že môžem byť súčasťou DC univerza, čo je super cool.“

Vo filme bude aj „ten pravý Batman“

Brendan Fraser by mohol byť vo filme Batgirl ako Firefly, ktorý je často súperom samotného Batmana. Tak aj ten sa objaví vo filme. Nevieme, ktorá jeho verzia, filmárka sa vyjadrila iba, že to bude „ten pravý Batman“. Zrejme sa teda už čoskoro dozvieme, ktorý je tým pravým… Barbaru Gordon si vo filme zahrá Leslie Grace (In The Heights).

Čo hovoríte na obsadenie tohto herca vo filme Batgirl? Ste zvedaví na jeho stvárnenie záporáka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -