Začne konečne vznikať film Austin Powers 4? Mike Myers odpovedal takto krypticky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vznikne Austin Powers 4?

Meno herca Michaela Myersa si určite mnohí spájajú s parodickou sériou na známeho špióna. Nakoľko ale doteraz posledný film s podtitulom Goldmember (alebo podľa niektorých našich distribúcií V Zlatom úde) vznikol ešte v roku 2002, tak sa už istý čas pýtame jednu otázku. Vznikne niekedy Austin Powers 4? Herec dal na to odpoveď.

Samozrejme, môžeme ho poznať aj z celej rady iných filmov. Určite netreba zabúdať ani Waynov svet, kde si tiež zahral viacero úloh. V origináli si ho môžeme spájať aj s hlasom Shreka. Po svojom nie dobre prijatom filme Guru lásky sa ale na istý čas stiahol a úlohy si vyberal len veľmi sporadicky.

mike myers
Zdroj: entertaimeintweekly.com

Pred krátkym časom sa začal vracať

Pomerne veľkým prekvapením bolo, keď sa objavil ako riaditeľ nakladateľstva EMI vo filme Bohemian Rhapsody. Celkovo sa zdá, že je späť, pretože na Netflixe onedlho vyjde jeho nový seriálový projekt. Pentaverate bude paródiou na tajné spoločnosti a konšpiračné teórie a stvárni tu hneď osem úloh.

mike myers bohemian rhapsody
Zdroj: looper.com

V šou hovoril o ďalšom filme

Správy o jeho návrate teda registrujú viacerí. Na promovanie tejto série bol pozvaný aj do šou The Jess Cagle Show a samozrejme padla otázka aj na jeho známu sériu. Vyjadril sa takto:

„Veľmi rád by som to spravil. Nemôžem momentálne potvrdiť ani vyvrátiť existenciu alebo neexistenciu takéhoto projektu. Mal by alebo by nemal exitovať? Viete, my sme…“

V tomto bode ho moderátori Cagle a Julia Cunningham prerušili, aby sa vyjadrili, že tým potvrdil, že sa niečo chystá. On k tomu povedal nasledovné, žartovne:

„Bolo to nepotvrdené potvrdenie potvrdenia.“

Kde je teda film?

Takže v podstate by sme neboli o nič múdrejší. Avšak pozrime sa na niekoľko faktov. Nápad na film visí vo vzduchu už od roku 2005 a hovorilo sa o ňom len veľmi sporadicky. Iba raz za čas povedal, že film stále majú v pláne, takže ide o pozitívne správy. Posledná však prišla v roku 2018 – bolo to v čase, keď zomrel herec Verne Troyer. Stvárňoval postavu Mini Me a tvorcovia hovorili, že má byť tým pádom Austin Power 4 aj pocta nemu.

Nič sa však neudialo a film sme vtedy nevideli. Ďalšia aktualizácia prišla až v roku 2020, priniesol ju režisér Jay Roach. Vyjadril sa, že on nikdy projektu nepovie nie. Avšak záleží to od toho, čo chce Mike a ten sa ešte úplne nevyjadril. Vraj to ešte poriadne „neklaplo“.

austin powers
Zdroj: uk.movies.yahoo.com

Stále ho má označený v produkcii

Avšak na druhej strane – na IMDb profile Myersa sa stále nachádza štvrtá časť označená ako v produkcii. Možno teda v rozhovore podal správu a ide o nepotvrdené potvrdenie, ale film sa naozaj hýbe vpred. Potom je už len otázkou, koľko z pôvodného obsadenia sa vráti…

Myslíte si, že film Austin Powers 4 teraz už reálne vzniká alebo ho herec nechce potvrdiť, pretože to ešte stále nemajú premyslené? Chceli by ste aj tento diel? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -