Mike Myers bude hrať rozličné role v seriáli The Pentaverate, paródii na konšpirácie a tajné spoločnosti. Prináša aj trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Pentaverate

Netflix prináša prvý trailer na seriál The Pentaverate. Mysteriózna komédia si bude robiť srandu z konšpiračných teórií a tajných spoločností. Jej tvorcom je Mike Myers, ktorý si tu zároveň zahrá aj hneď osem úloh. V popredí ale bude kanadaský novinár, ktorý chce odhaliť pravdu o organizáciíi ktorá z tieňov ovláda svet už po storočia.

Hlasom Jeremyho Ironsa je nám v ukážke hovorené aj pozadie príbehu. V roku 1347 odhalila pätica mužov pravdu o čiernom mori. Zistili, že ho prenášajú blchy na potkanoch. Svätá Cirkev ich však označila za kacírov a odsúdila. Tak založili benevolentnú tajnú skupinu, ktorá má ovplyvňovať udalosti vo svete skryte a bez dosahu náboženstiev.

Známi herci, Myers má však 8 úloh!

Ak si myslíte, že je ich názov krkolomný, nebojte sa, myslia si to aj samotné postavy (ako vidíme, tak tá, ktorú bude hrať Ken Jeong). Okrem neho si ešte zahrajú Keegan-Michael KeyDebi MazarRichard McCabeLydia West a Jennifer Saunders. Posledná zmienená tiež bude hrať viacero úloh, niekoľko promimentných členov Pentaveterate.

Avšak je to nič v porovnaní s Myersom, ktorý bude mať 8 úloh. Stvárni novinára zo starej školy Kena Scarborougha, ktorý prišiel o svoju prácu a chce ju získať späť odhalením spoločnosti. Tá ale nemôže byť za žiadnu cenu ukázaná svetu!

the pentaverate
Zdroj: ew.com

Prominentní členovia Pentaverate aj konšpirační teoretici

Jeho ďalšie úlohy budú konšpiračný teoretik Anthony Lansdowne, silne pravicový moderátor v rádiu Rex Smith či bývalý ruský oligarcha Mishu Ivanov. Stvárni aj niekoľkých členov rádu, jeho najsilnejšieho a nastaršieho, Lorda Lordingtona, mediálneho magnáta Bruce Baldwina či niekdajšieho rocknrolového manažéra Shepa Gordona. Tiež bude technický géniom, ktorý pre Pentaverate vytvoril superpočítač – Jason Eccleston.

Herec si chce zrejme viacerými postavami a rozličnými stvárneniami vynahradiť čas, ktorý to nerobil. Z takýchto úloh ho veľmi dobre poznáme z Austina Powersa. Podobné to bolo aj v jeho doteraz poslednom filme, Guru lásky z roku 2008. Jeho neúspech u divákov aj kritikov bol zrejme dôvodom, prečo sa na istý čas stiahol.

the pentaverate mike meyers
Zdroj: me.ign.com

V komédii opäť vo forme

Trailer na The Pentaverate ale ukazuje, že je poriadne naspäť vo forme! Komédia, ktorú spolu s ním režíruje Tim Kirkby zatiaľ vyzerá, že má originálnu formu a správne načasovanie. Parodickú minisériu s počtom dielov šesť si budeme môcť pozrieť na Netflixe 5. mája.

Pobavil vás trailer na chystanú minisériu Mikea Myersa? Sedí vám takýto štýl humoru? Myslíte si, že jeho spôsob je ešte stále relevantný alebo už zastaralý? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -