Sci-fi film Ryana Reynoldsa pre Netflix The Adam Project naberá ďalšie herecké posily

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film The Adam Project predstavuje ďalších hercov

Pred nejakým časom sme vám priniesli informáciu o tom, že Ryan Reynolds chystá sci-fi pre Netflix. V komédii sa bude cestovať v čase a len pred niekoľkými dňami zverejnila svoj názov. Film sa volá The Adam Project. Na režisérsku stoličku sa pritom posadil Shawn Levy, ktorý už s hercom pracoval na filme, ktorého sa máme dočkať začiatkom budúceho roka – Free Guy.

A v rovnaký čas ako nám priniesli názov filmu, pridali aj ďalšiu informáciu. Je o tom, že sa k obsadeniu pridali dve sympatické herečky. Sú nimi Zoe Saldana, ktorá bude bojová pilotka a zároveň manželkou Ryanovej postavy a Jennifer Garner. Druhá menovaná si zahrá matku Adama, hlavného hrdinu.

The Adam Project
Zdroj: joblo.com

Poznáme obsadenie pre Adamovho otca

Toho ale uvidíme v dvoch verziách. Reynolds si totiž zahrá muža, ktorý cestuje v čase, aby vyhľadal pomoc od svojo 13-ročného ja. Musia sa spolu vydať ešte hlbšie do minulosti, aby zachránili nedávno zosnulého Adamovho otca (ktorý je v rovnakom veku ako jeho dospelá verzia).

Otec tu funguje ako brilatný fyzik, ktorý položil základ technológie pre cestovanie v čase, čo je dôvod prečo bol zabitý. A práve na túto rolu sme spoznali herca, ktorý sa jej ujme. Bude ním hviezda, ktorá rozhodne má skúsenosti s hraním vedca vďaka Brucovi Bannerovi z MCU. Asi už netreba ďalej napínať, že to nie je nikto iný ako Mark Ruffalo.

ruffalo garner
Zdroj: etonline.com

A zároveň sme pri tomto fakte spoznali aj hlavného záporáka filmu. Respektíve záporáčku, nakoľko pôjde o ženu, ktorá predmetnú technológiu ukradla, pričom pripravila Adamovho otca o život. Ju stvárni Catherine Keener, ktorú poznáme z filmov V koži Johna Malkovicha alebo napínavého hororu Uteč.

Film dá šancu aj mladým talentom

Herecké obsadenie sa rozrástlo aj o mladé talenty. Pravú ruku zápornej hrdinky si zahrá Alex Mallari Jr. A do role 13-ročnej verzie Adama bol obsadený Walker Scobell, pre ktorého pôjde o prvú profesionálnu úlohu. Držíme mu palce, aby sa mu podarilo držať tempo so skúseným a ostrieľaným Ryanom Reynoldsom.

walker scobell
Zdroj: imdb.com

Film The Adam Project už od svojich počiatkov, kedy sme sa dozvedeli jeho premisu, znel ako poriadne šialený kúsok, no ktorý sa ale rozhodne oplatí pozrieť. To sa nám potvrdzuje každou novou informáciou, ktorú ohľadom neho dostaneme. Zároveň tiež aj s rozrastajúcim sa hereckým obsadením, do ktorého zakaždým pridajú nejakú hviezdu.

Čo hovoríte zatiaľ na film The Adam Project vy? Tešíte sa na takého herecké hviezdy? A ako vás zaujal samotný dej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -