Ben Affleck ako Batman odhalil v koncepte chystaný oblek, ktorý by vyzeral úžasne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Ben Affleck ako Batman odhalil chystaný oblek

Fanúšikovia, ktorým sa páčil Ben Affleck ako Batman, budú teraz ešte viac smútiť. Je viacero takých, čo by ho radi videli v tejto úlohe aj naďalej a neboli spokojní s tým, že sa zrušil jeho sólový film. Teraz zverejnili koncept obleku, ktorý tam mal nosiť a vyzeral by úžasne.

Affleck vystupoval ako Bruce Wayne od roku 2013. Vtedy po dohode s Warner Bros. hral vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti a následne v Justice League. Svoju úlohu v DCEU mal obohatiť aj sólovým filmom, ktorý mal aj sám režírovať. Z nápadu ale, na sklamanie mnohých, vzišlo.

ben affleck batman
Zdroj: digitalspy.com

Hlavný záporák bol známy, režírovať mal Reeves

Zopár detailov je z neho ale známych. V prvom rade, ako hlavný záporák sa tu mal objaviť Deathstroke, ktorého si mal zahrať Joe Manganiello. Herec v jednom rozhovore odhalil aj to, že mal ako súper temného rytiera zabiť jedného z jeho spoločníkov.

Réžiu tohto filmu následne neprebral nikto iný ako Matt Reeves. Keď sa mu do rúk dostal scenár, tak povedal, že je to veľmi podobné filmom s Jamesom Bondom. Nakoniec však nerealizoval túto verziu, ale dal prednosť svojej vízii. Temnejšie a viac drsné spracovanie Batmana priniesol v snímke, ktorá začiatkom mesiaca išla do kín a zbiera samé chvály.

Temný rytier feat. Arkham Knight

Avšak, stále nám môže byť trochu ľúto za filmom s Batfleckom. O to viac, keď teraz Keith Christensen, oficiálny umelec pre film, zverejnil arty s novým kostýmom. Bola by to už niekoľká výmena obleku pre toto stvárnenie a značne odlišná od predošlého stvárnenia od Zack Snydera. Avšak, určite nie na škodu.

Veľkú inšpiráciu tu môžeme nájsť z komiksov The Dark Knight Returns od Franka Millera. V prvom rade, od ostatných zobrazení na plátne sa odlišuje tým, že nie je primárne čierny, ale má viac šedú farbu. Čo sa týka textúry, tak Christensen popísal, že by mal byť vyrobený z neprestrieľného materiálu. Na hrudi, pleciach a časti chrbta má vystužené časti a brnenia. To pripomína Batmana z hier Arkham Knight. A nie až tak prekvapivo – nakoľko práve odtiaľto pochádzalo dosť inšpirácie, ktorú mal Ben Affleck ako Batman.

Naposledy vo Flashovi?

V každom prípade už túto verziu neuvidíme. Herec by sa mal objaviť v úlohe posledný raz vo filme The Flash, ktorý bol nedávno preložený z novembra tohto roku na jún 2023. Affleck povedal, že to bude jeho posledné pôsobenie, zatiaľ čo Ezra Miller, ktorý hrá Flasha, však tieto tvrdenia vyvrátil. Kde je pravda zrejme zistíme až budúci rok. Okrem tohto Batmana sa však do role maskovaného hrdinu vráti aj Michael Keaton.

Ako sa vám páči oblek, ktorý mal mať Batman vo svojom sólovom filme v predstavení Bena Afflecka? Ste jedným z fanúšikov, pre ktorých bolo nešťastnou správou, že sme tento film nedostali? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -