Tak končí Affleck ako Batman? Objaví sa v DCEU Joker? Ezra Miller vyvolal príspevkom viacero otázok

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller naznačuje inú budúcnosť DCEU

Ezra Miller naznačil, že DCEU by sa mohlo vyvíjať inak, ako si teraz myslíme. Momentálne fanúšikovia z tohto sveta napäto čakajú na film The Flash, v ktorom si zahral hlavnú úlohu. Super rýchleho hrdinu Barryho Allena si zopakuje po Justice League. Rovnako ako tam, aj vo filme sa má objaviť po boku Batmana.

Vo filme však neuvidíme jedného Brucea Waynea, ale hneď dvoch. Svoju rolu si tu zopakuje po dlhšom čase Michael Keaton. Batman z odlišného vesmíru by mal vraj v DC filmovom svete zostať a ďalej tu pôsobiť ako maskovaný hrdina. Predpokladá sa, že súčasného Batmana, ktorý v tomto svete pôsobí, čaká smrť.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Odchádza Affleck, či nie?

To by bolo logické rozuzlenie, keďže jeho herec Ben Affleck povedal, že postavu bude hrať posledný raz. Debut si strihol vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti a rolu si zopakoval v spomínanej tímovke Ligy spravodlivosti. Fanúšikovia dlho predpokladali jeho koniec v úlohe, čo nakoniec aj sám v pomerne nedávnom rozhovore potvrdil.

Ale Ezra Miller teraz naznačuje, že vo filme The Flash to nemusí byť posledný raz, kde sa objaví „Batfleck“. A spravil to naozaj zaujímavým spôsobom. Na svojom Instagrame zdieľal screenshot z článku, ktorý písal o Affleckovom rozhovore. Avšak červeným písmom cez to vpísal „HA HA HA“ na štýl princa zločinu z Gothamu.

Alebo nám naznačuje Jokera?

Herec svoj príspevok medzičasom vymazal, ale samozrejme stihol byť zaznamenaný. Prezdieľal ho napríklad účet The Flash Film News, ktorý si tiež nemohol nevšimnúť podobnosť s Jokerom. K príspevku totiž napísali „Ukradol Joker mobil Ezra Millerovi?“.

batman v superman joke
Zdroj: screenrant.com

Konečný stret nepriateľov v Gothame?

Poďme sa teda pozrieť najprv na jeden fakt – prítomnosť Jokera pri Affleckovom Batmanovi je zrejmá. V Úsvite spravodlivosti sme mohli vidieť ako má odložený oblek, popísaný práve podobným spôsobom. Vieme, že Joker zabil Bruceovi Robina, nikdy sme sa však nedozvedeli nič konkrétnejšie. Mohol by sa teda hrdina Gothamu konečne stretnúť so svojim nemesis?

Ak je čokoľvek z tohto pravda, tak nám Ezra Miller priniesol správu o zmenách v DCEU ako prvý. Avšak vieme, že Keatonov Batman sa objaví aj v pripravovanej Batgirl. Mohli by existovať súčasne dve verzie postavy, ktoré budú fungovať v rovnakom vesmíre? Znamenalo by to, že niektorý z nich pôjde do iného vesmíru? Všetko zrejme ukáže až samotný film The Flash, ktorý si pozrieme 4. novembra.

3 batman 2022
Zdroj: hype.my

Ešte jeden Batman tento rok

Ak by vás náhodou všetci Batmani miatli, tak tento rok uvidíme ešte jednu jeho verziu. Pôjde o mladšiu verziu Brucea Waynea, ktorého stvárnil Robert Pattinson. Film The Batman bude v kinách už budúci mesiac a to 3. marca. Nebojte sa, táto verzia však funguje úplne separátne od oboch zmienených.

Myslíte si, že môže herec z Flasha mať v niečom pravdu a naznačovať nové skutočnosti v rámci DC filmov? Alebo je to iba zavádzanie fanúšikov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -