Ben Affleck sa vyjadril k jeho úlohe vo filme The Flash. Dostal SnyderVerse definitívny koniec?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ben Affleck vo filme The Flash

Ako všetci iste vieme, Ben Affleck sa objaví v chystanom filme The Flash. Bude tam pôsobiť ako jeden z Batmanov. V snímke sa totiž v rámci DC Extended Universe naplno otvorí multiverzum a budeme môcť skúmať viacero verzií tej istej postavy. Tou druhou bude Michael Keaton, ktorý postavu stvárňoval na prelome 80. a 90. rokov.

Affleck sa prvý raz objavil ako Bruce Wayne vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti. Rolu si zopakoval aj vo filme Justice League. Obe režíroval Zack Snyder a minulý rok sme sa po prosbách fanúšikov dočkali aj jeho pôvodného zostrihu.

Justice league únik
Zdroj: theposterdb.com

Definitívna bodka za Snyderovým univerzom?

Internetom v poslednom čase kolovali fámy o tom, že by Flash mohol svojim samostatným filmom v podstate vymazať Snyderove univerzum. Ezra Miller tieto fámy vyvrátil s tým, že jeho dielo nikdy nemôže byť vymazané. To dalo fanúšikom okamžite nádej na to, že by sa predsa mohol znovu naštartovať a mohli by v ňom vzniknúť ďalšie filmy. Štúdio Warner Bros. však dalo hneď jasne najavo, že od tejto éry sa pohlo ďalej.

Aj podľa samotného režiséra filmu, Andrésa Muschiettiho, má ísť o úplne nový základ DC filmového vesmíru. A jeho slová potvrdil aj Ben Affleck. Nedávno viedol rozhovor pre periodikum Herald Sun. Svojim vyjadrením asi neprekvapil nikoho, keď povedal, že ide o jeho posledné vystúpenie ako Batman. Povedal, že práca na filme The Flash bola „pekný záver jeho skúsenosti s touto postavou“.

ben affleck batman
Zdroj: digitalspy.com

Ako jeho postava skončí?

Takže máme oficálne potvrdené to, čo sme si celý čas mysleli. Ben Affleck sa vo filme The Flash ako Batman objaví naposledy. Samozrejme už dlhší čas koluje internetom mnoho teórií o tom, čo sa jeho postave stane alebo akým spôsobom odíde. Najviac premieľaná môže byť aj tá najpravdepodobnejšia a najviac jasná – jeho verzia maskovaného hrdinu by jednoducho zomrela.

Či sa potom role ujme Keaton alebo si nájdu ďalšiu hviezdu ešte nie je jasné. Dúfajme však, že uvidíme aspoň zopár interakcií medzi dvomi hercami a ich stvárneniami postavy. Ako sa to stane Affleck prezradil nechcel, povedal iba, že vo filme The Flash budú scény, ktoré sú zatiaľ jeho obľúbené, ktoré s Batmanom spravil.

The Batman
Zdroj: collider.com

Okrem nich tento rok ešte ďalší Batman

Zobrazení temného rytiera sa ale v tento rok dočkáme na veľkom plátne hneď troch. Okrem dvoch spomínaných hercov vo filme The Flash nás čaká aj iné stvárnenie postavy vo filme The Batman od Matta Reevesa. Tu si mladšiu (a značne drsnejšiu) verziu postavy zahrá Robert Pattinson.

Ide pre vás o očakávanú správu, že si Ben Affleck zahrá vo filme The Flash Batmana naposledy alebo vás to prekvapilo? Smútite za SnyderVerse alebo sa naopak tešíte na nový základ DCEU? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -