Jason Momoa je jeden z posledných lovcov ľudí na Divokom západe, ukazuje trailer na The Last Manhunt

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na western The Last Manhunt

Prichádza trailer na western The Last Manhunt, v ktorom hrá jednu z hlavných úloh Jason Momoa. Rozpráva príbeh, ktorý je založený na skutočných udalostiach krátko po roku 1900. Bude vykresľovať udalosť, ktorá do amerických dejín vstúpila ako posledný veľký lov na človeka.

Mladý chlapec Willie Boy (Martin Sensmeier) je zamilovaný a zo všetkého najviac túži prežiť pokojný život po boku jeho Carloty (Mainei Kinimaka). Jej otec (Zahn McClarnon), náčelník kmeňa, je však proti ich vzťahu. Popri jednej z hádok, ktorú budú medzi sebou mať, mladík vystrelí a muža zabije na mieste. Vie, že by bol za tento čin hneď popravený a tak sa dvojica dáva na útek.

Útek mladej indiánskej dvojice podľa skutočných udalostí

Budú musieť čeliť nielen nástrahám púšte a mužom na strane zákona, ale aj banditom. Okrem šerifa a jeho jednotky pôjde po dvojici aj skúsený lovec ľudí. Odmenu sa snaží získať každý z nich – je o to bohatšia, že mladík má na krku vraždu aj únos.

Príbeh je založený na ústnej histórii, ktorú si odovzdávajú príslušníci kmeňa Chemehuevi. Film samotný chcel čo najviac rešpektovať zapojenie pôvodných obyvateľov Ameriky, preto aj väčšinu z nich pridáva do obsadenia. Nebude to len ústredná dvojica, ale aj Lily Gladstone (Killers of the Flower Moon) ako Carlotina matka, Raoul Trujillo (Apocalypto), Brandon Oakes (Togo) a Tantoo Cardinal (Tanec s vlkmi).

jason momoa the last manhunt
Zdroj: variety.com

Momoa písal aj scenár, režisér si tiež zahral

Rolu šerifa stvárnil Christian Camargo, ktorý je zároveň režisérom. Momoa tiež nielen v snímke hrá, ale bol aj spoluautorom scenára. Druhým je Thomas Pa’a Sibbett. Dodatočné obsadenie budú tvoriť Christian Camargo, Wade Williams, Jamie Sives, Justin Campbell, Mojean Aria, Charlie Brumbly, Amy Seimetz.

Ukážka navnaďuje na pôsobivé umelecké zábery v nehostinnej prírode údolia Morongo, Yucca a púšte Yoshua’s Tree. Nebude mu chýbať ani poriadna dávka akcie a mimoriadneho napätia. Do kín aj na streamovacie služby príde v rovnaký deň – 18. novembra.

Zaujal vás trailer na The Last Manhunt? Čo hovoríte na tento príbeh z posledných dní Divokého západu? Páči sa vám Jason Momoa ako lovec odmien? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -