Odhaľuje sa len prvá ukážka z druhej série The Legend of Vox Machina a hneď je potvrdená aj tretia

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvá ukážka na druhú sériu The Legend of Vox Machina

Aktuálne v New Yorku prebieha Comic-Con, na ktorom nemohol chýbať ani Amazon. Ten má očividne poriadnu dôveru v ich animovaný seriál založený na Dungeons & Dragons kampani od Critical Role. Tak od nich prichádza nielen prvá ukážka z druhej série The Legend of Vox Machina, ale rovno potvrdzujú aj tretiu.

Ak ste si teda obľúbili túto partičku, sú to pre vás skvelé správy. Prvá séria nám rozprávala takzvanú Brairwood príbehovú líniu, keď sa parta vydáva na prvú spoločnú reálnu misiu. Tvoria ju zakladatelia rangeri Vax’ildan a Vex’ahlia, druidka Keyleth, paladinka Pike, barbar Grog, gunslinger Percy (de rolooo) a samozrejme poriadne ostrý bard Scanlan.

Bard prináša rekapituláciu prvej série

Ak si nepamätáte, čo všetko sa presne odohralo v prvej sérii, aj tu vás vedia podržať. Dvaja z pôvodných tvorcov a hlasov postáv Sam Riegel a Peter Habib totiž prinášajú rekapituláciu. A to nie je hocijakú, ale prostredníctvom poriadne chytľavej pesničky, ktorú neuvádza nikto iný ako Scanlan Shorhalt s ostrým jazykom.

Dôležité je nateraz vedieť, že sa skončila poriadnym cliffhangerom, keď mesto Emon oslavovalo úspech dobrodruhov predčasne. Prilieta k nemu drak, tentoraz pôjde o chromatického. Za zvukov zvonov nastáva panika, ale hlavne, skaza. Vidíme aj čo obrovský tvor dokáže, keď veže láme ako zápalkové hlavičky.

12 nových častí už začiatkom roka

Do druhej série sa vracajú všetci pôvodní dabingoví herci. Hlasmi teda opäť budú Travis Willingham, Marisha Ray, Taliesin Jaffe, Ashley Johnson, spomenutý Riegel, Liam O’Brien, Laura Bailey a Matthew Mercer. Po novom sa k nim ale pripoja aj Brandon Auman (Star Wars: Resistance), Chris Prynoski (Metalocalypse), Shannon Prynoski (Fairfax) a Ben Kalina (Big Mouth), pričom prví dvaja aj ako výkonní producenti.

Bude pozostávať, rovnako ako tá prvá, z dvanástich epizód. To by sa malo stať štandardom, rovnako na tom bude aj práve oznámená tretia séria. A jedna dobrá správa aj na záver – ďalší tucet epizód dostaneme na Amazon Prime Video už v januári 2023.

Čo vás potešilo viac – prvá ukážka z druhej série The Legend of Vox Machina, potvrdenie tej tretej alebo správa, že sa ďalších epizód dočkáme už v januári? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, nntheblog.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -