Štvrtá séria Titans má potvrdený dátum premiéry, prichádza aj s desivou ukážkou

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Štvrtá séria Titans

Víkendový Comic-Con v New Yorku priniesol aj novú informáciu o jednom zo seriálov z dielne DC. Potvrdzujeme nám, aký dátum premiéry bude mať štvrtá séria Titans. Seriál, ktorý vychádza z komiksu Teen Titans, sa dostane hneď v dvoch epizódach na HBO Max ešte počas tohto roka.

Seriál sa začal vysielať ešte v roku 2018 a jeho úspech potvrdil hneď ďalšie dve série. Tá tretia sa zdržala kvôli pandémii, fanúšikovia ju značne ocenili. Preto sa tvorcovia rozhodli priniesť pôvodne neplánovanú štvrtú sériu, aj keď sa tá tretia neskončila žiadnym veľkým cliffhangerom. Stále je však dostatok priestoru na rozvíjanie.

titans lex luthor
Zdroj: geektyrant.com

Z Gothamu do nového mesta

Skupina mladých hrdinov zachránila Gotham. Preto je čas na presunutie sa do nového mesta, nové dejisko bude blízky Blüdhaven. To nám poskytne viac priestoru pre príbehy Nightwinga, respektíve jeho verzie Dicka Graysona. Na ich ceste sa však budú musieť zastaviť najprv v Metropolise (a kto vie, možno príde aj na Supermana).

Tam totiž povstáva nový kult, takzvaný Church of Blood. Na nich sa sústreďuje aj nová ukážka, ktorá má značne hororový nádych. Maskované postavy zvolávajú slová „Azarath. Metrion. Zenthos.“ Takto vzývajú nového záporáka, ktorého budeme vidieť, bude to Brother Blood. Z predošlých správ vieme, že si ho zahrá Joseph Morgan.

Hrozbou je nadprirodzený kult

Univerzum seriálu sa posunie od naratívu, ktorý sa sústreďoval primárne na Batmana. Teraz sa skôr budeme upínať k známemu Kryptoňanovi, čo dokazuje aj prítomnosť jeho veľkého nemesis. Titus Welliver (Nezvestní, Bosch) tu bude hrať Lexa Luthora. Okrem toho je tu sľubovaná aj „veľká romanca“ – žeby konečne fanúšikmi vysnívaní Nightwing a Starfire?

Samozrejmosťou je tak, že sa vrátia herci Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Joshua Orpin, Franka Potente a Joseph Morgan. Nebudú chýbať ani Jay Lycurgo a Lisa Ambalavanar. Dvojepizódovú premiéru si budú môcť fanúšikovia pozrieť už o necelý mesiac – na streamovaciu službu príde 3. novembra.

Ste radi, že štvrtá séria Titans príde už budúci mesiac? Ako vnímate, že sa pozrieme mimo Gothamu na nadprirodzený kult? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -