Red Notice 2 aj 3, Expedícia: Džungľa 2 aj Jumaji 4 – aké novinky o nich priniesli producenti?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Na Red Notice aj Jumanji navnaďujú producenti

Možno viete, čo majú spoločné značky Red Notice, Expedícia: Džungľa aj súčasná podoba Jumaji – sú nimi rovnakí producenti. Presnejšie Beau Flynn a Hiram Garcia, ktorí už o pár dní prinesú do kín komiksovku Black Adam. Tá však už mala svoje slávnostné premietanie, na ktorom nemohli chýbať novinári.

Jedným z nich bol Steve Weintraub, šéfredaktor portálu Collider. Okrem rozhovorov ohľadom najbližšie uvedeného filmu z dielne DC sa spýtal na najbližšie projekty. Hovorili výlučne o tých, v ktorých sa nachádza rovnaký herec, ktorý hrá spomenutého superhrdinu – ním je Dwayne Johnson.

netflix film red notice zaujimave fakty
Zdroj: d1softballnews.com

Dvojka aj trojka so zlodejmi sa bude nakrúcať naraz

S ním už priniesli Hercula, Baywatch či Besnenie. Dali ho dohromady aj s ďalšími dvomi vysoko profilovými hollywoodskymi hviezdami dneška – Gal Gadot a Ryanom Reynoldsom. Priniesli tak krimi komédiu na Netflix o zlodejoch a neočakávaných zvratoch. Iba krátko po jej uvedení povedali, že príde aj dvojka a trojka. Teraz prezradili, že scenáre k nim už sú takmer hotové.

Plán majú vraj taký, že by dve pokračovania mali nakrúcať súčasne. Takto sa ušetrí v produkcii čas aj peniaze. Zároveň je otázne, ako to budú vnímať hlavné herecké hviezdy. Reynolds totiž onedlho začne s nakrúcaním tretieho Deadpoola (pre ktorého bol oznámený návrat Hugha Jackmana). Gadot sa zase chystá na Kleopatru, na ktorej spolupracuje s Kari Skogland, tvorkyňou seriálu Falcon a Zimný vojak.

Expedícia Džungľa RECENZIA
Zdroj: plexreel.com

Druhú Expedíciu chce aj Emily Blunt

Garcia však dodal, že Rawson Marshall Thurber, teda režisér jednotky, na tom už tvrdo pracuje. Je v tom zarytý, ide predsa o jeho dieťa (dodal so smiechom). Už teraz sa tešia na prvý nástrel, ktorý budú môcť prezentovať zvyšku tímu.

Ohľadom Expedícia: Džungľa 2 boli pomerne struční. Opätovne potvrdili, že sa bude realizovať, čo nie je žiadnym prekvapením. Jednotka totiž zarobila 220 miliónov dolárov a tak dvojka dostala okamžitú zelenú. Hovoria, že Dwayne aj Emily Blunt tu vytvorili silné puto a už aj oni sami majú nejaké nápady a uistia sa, že pokračovanie vznikne.

Jumanji 4
Zdroj: indonesia.on-24.com

Prednosť má však iná džungľa

Nielen o Red Notice a Jungle Cruise hovorili producenti. Opätovne sa vrátili aj k inej značke odohrávajúcej sa v džungli. V roku 2017 totiž vrátili na veľké plátna značku Jumaji. Tá sa z doskovej hry stala videohrou a mladí tínedžeri tu na seba brali herné avatary.

Tie si okrem Johnsona zahrali Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan. Priniesli tak tituly Vitajte v džungli a Ďalší level. Ďalšiu časť netrpezlivo očakávame a toto o nej povedali Flynn a Garcia:

„Jumanji sa definitívne stane. Mali sme o ňom hromady rozhovorov. Vieme aj veľkú časť toho, o čo v ňom pôjde. Ale zatiaľ viem povedať len jedno, o čom som sa bavil s Jakeom. Keď bude mať preč povinnosti ohľadom Red One, tak toto pre neho bude nasledujúca priorita. Pretože je to niečo, čo chce aj on robiť.“

Začne sa tvoriť po Red One

Jake, ktorého spomína v tvrdení, je režisér Jake Kasdan. Film, ktorý spomínajú a na ktorom aktuálne pracuje, bude sviatočná komédia pre Amazon. Johnson si tu zahrá netradičnú verziu Santu a objaví sa aj po boku Chrisa Evansa. Naplánovaný je na Vianoce budúceho roka. Niekedy v tom čase by sa zrejme mohlo začať pracovať aj na ďalšom Jumanji.

Páčia sa vám tvrdenia, ktoré priniesli ohľadom ďalšieho Red Notice či Jumanji jeho producenti? Na ktorý zo spomenutých titulov najviac čakáte alebo sa najviac tešíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -