Pozrite si trailer na Beavis and Butt-Head Do the Universe, najhlúpejšie sci-fi aké bolo kedy spravené

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Beavis and Butt-Head Do the Universe

„Najhlúpejší science fiction film, aký bol kedy spravený“. Aj to uvádza trailer na animák Beavis and Butt-Head Do the Universe, ktorý mieri na streamovaciu službu Paramount+. Ústredná, maximálne nedospelá dvojica sa v ňom vracia na výročie ukončenia ich šou a to v poriadne veľkolepom štýle.

Teraz už ikony 90. rokov vytvoril v roku 1992 Mike Judge. Priniesol ich v krátkom animáku Frog Baseball a rozhodne mali úspech. Hneď v marci 1993 totiž získali vlastný seriál, ktorý bežal v siedmych sériách na MTV až do novembra 1997. Následne dostali jeden film, Beavis and Butt-Head Do America.

Prienik do hlbokého vesmíru a skok časom

Tento bude nadväzovať na udalosti oboch. Práve v spomínanom roku 1997 sudca udelí dvojici „kreatívny trest“. Pošle ich na kemp vesmírneho programu. Zhodou okolností a osudu sa dostanú na misiu, kde uskutočnia prienik do hlbokého vesmíru. Prejdú čiernou dierou, ktorá ich uvrhne do našej prítomnosti, do roku 2022.

Skúmajú novonájdený čas a o komické momenty rozhodne núdza nebude. Ako to v moderných sci-fi býva, stretnú svoje budúce ja, aj ich verzie z alternatívneho vesmíru (ktoré nápadne pripomínajú iné postavy). Zapoja sa do politických kampaní, dostanú sa do väzenia, jednoducho situácie, ktoré by ste od týchto dvoch postáv s nákazlivým smiechom čakali.

beavis and butt-head do the universe
Zdroj: collider.com

Pôvodný tvorca s novou službou

Za ním a za ich hlasmi stojí samotný tvorca série aj filmov, Mike Judge (ktorý priniesol napríklad aj King of the Hill). Iné hlasy, ktoré budeme môcť počuť, poskytnú Gary ColeChris DiamantopoulosNat FaxonBrian HuskeyChi McBrideTig NotaroStephen RootAndrea SavageMartin Starr a Jimmy O. Yang.

MTV sa snažila franšízu na malý čas obnoviť v roku 2011, avšak nezožali ňou veľký úspech. Žezlo po nich prebrala spoločnosť Paramount, ktorá sa po niekoľkých odložených pokusoch rozhodla priniesť na 25. výročie nový film. Jeho premiéra bude na ich streamovacej službe 23. júna. Ak bude mať úspech, prisľúbili s tvorcami aj sériu, ktorá ho bude nasledovať.

Pobavil vás trailer na Beavis and Butt-Head Do the Universe? Myslíte si, že má dvojica stále náboj alebo ich vtipy už dneska nefungujú? Pozriete si najhlúpejší sci-fi film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -