South Park: The Streaming Wars bude nový špeciál, ktorý dorazí v júni

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

South Park: The Streaming Wars dorazí v júni

Paramount nám prináša už tretí špeciál tohto drzého a dospeláckeho animáku za posledný rok. South Park: The Streaming Wars. Priniesli nám ho s krátkym teaserom, v ktorom v podstate priniesli iba jednu hlášku. Avšak dobré je, že prináša dátum vydania.

Prvé dve exkluzívne udalosti, ako ich tvorcovia nazvali, sme obe dostali počas minulého roka. Niesli názvy South Park: Post Covid a South Park: Post Covid: The Return of Covid. Podľa názvu vám je iste jasné, na čo sa zamerali. Ukázali však South Park vo fiktívnej (snáď!) budúcnosti, kde bola táto pandémia vymetená a všetci z našich hrdinov dosiahli svojich dlho očakávaných osudov.

Predtým sme videli dospelých hrdinov v boji proti pandémii

To však až do doby, kým sa vráti ešte vo väčšej sile. Kennyho zabije (samozrejme) a tak ide mesto do rozsiahlej karantény. Teraz vyrastená skupina priateľov začne pátrať, čo za novým prepuknutím stojí. Lenže ich hľadanie sa rýchlo zmení na science fiction a zistia, ako sú ich súčasné životy ovplyvnené niekdajším zoskupením pôvodnej štvorice Kyle, Kenny, Stan a Cartman.

Pri Streaming Wars ešte nie je známe, čo presne máme od deja očakávať. Zatiaľ nám však povedali, že sa sústredí na manipulatívneho, z ľudí variaceho, ultradiétneho Mountain Dew pijúceho chlapca – Erica Cartmana.

south park
Zdroj: game-news24.com

Cartmanov boj proti mame a celé mesto v kríze

Pozrieme sa na jeho komplikovaný vzťah s mamou, čo ukázal aj teaser. Dostanú sa do poriadneho boja medzi vôľami. Lenže medzitým toto úžasné mesto South Park v Colorade postihne konflikt epických proporcií. Dokonca môže ohroziť aj jeho samotnú existenciu.

Špeciál dostaneme ako jednu z vecí, ktorá oslavuje 25. výročie špeciálu (a sľúbili ešte jeden na tento rok). Stoja za ním spolutvorcovia samotného seriálu, Trey Parker a Matt Stone. Pripájajú sa k nemu aj ďalší producenti z hlavného seriálu ako Anne GarefinoFrank C. Agnone IIEric Stough, Adrien Beard alebo Bruce Howell.

south park tsw
Zdroj: seat42f.com

Seriál do roku 2027, špeciál v júni

South Park: The Streaming Wars samozrejme spadá pod produkciu spoločnosti South Park Digital Studios. To nedávno akurát obnovilo svoju dohodu dohodu s Comedy Central, takže seriál budeme vídať aspoň do roku 2027. Avšak tento špeciál si pozrieme na streamovacej službe Paramount+ už 1. júna.

Pozriete si aj nový špeciál zo South Parku? Ste ešte seriálu stále verní alebo ste ho prestali sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -