Kráska a zviera dostane seriál. Vracia sa Gaston aj LeFou, nakrúcať by sa malo začať čoskoro

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kráska a zviera dostane seriál

Hraná verzia tradičnej rozprávky od Disneyho, Kráska a zviera, dostane seriál. Objaví sa na streamovacej službe tejto spoločnosti. Jeho názov bude The Little Town a odohrávať sa bude pred udalosťami filmu, ktorý sme mohli vidieť v roku 2017. Nakoľko išlo o značný hit, tvorcovia sa rozhodli tento svet rozšíriť.

Pre prequelovú sériu už boli potvrdené aj niektoré postavy. Jednou z hlavných bude Gaston, do role ktorého sa vráti Luke Evans. Vrátiť sa má aj LeFou, ktorého v hranom spracovaní stvárnil Josh Gad. Ten sa v Disneyho svete preslávil dabingom snehuliaka Olafa v Ľadovom kráľovstve.

film Kráska a zviera zakázaný
Zdroj: movieweb.com

Nakrúcanie začne čoskoro

A bol to práve on, kto zverejnil správu, že sa má začať natáčať už čoskoro. Zároveň potvrdil aj veľké hudobné čísla, ktoré opäť prinesie skladateľ Alan Menken. Povedal to v rozhovore pre portál ComicBook. Hovoril tam o svojom novom seriáli Wolf Like Me, kde hrá po boku Isly Fisher. Pýtali sa ho aj na predmetný seriál a odpovedal takto:

„Plánujeme natáčať túto jar. Scenáre sú úžasné, hudba je neuveriteľná vďaka novým piesňam od Alana Menkena. Teraz zháňame obsadenie.“

Ako to bude s Belle?

Takže na základe jeho slov o kastingu uvidíme aj nejaké nové postavy. Okrem spomínanej dvojice však bola potvrdená už aj Briana Middleton, ktorá bude LeFouvovou nevlastnou sestrou Tilly. Nie je známe, či sa vráti Emma Watson ako Belle alebo Kevin Cline v úlohe jej otca.

Ich účasť by ale dávala zmysel, nakoľko sa má The Little Town odohrávať pred udalosťami filmu. Aj samotný názov série odkazuje na úvodnú pieseň z filmu Kráska a zviera. Samotná pieseň nesie názov „Belle“ a ústredná postava v nej spieva aj o ich „malom meste“. Zároveň tu vidíme, že Gastonova láska voči kráske už trvá dlhšie.

kraska a zviera trailer
Zdroj: youtube.com

Disney si rozširuje seriálom ďalší svet

Nakoľko je však informácia o tom, že Kráska a zviera má potvrdený prequelový seriál celkom čerstvá, na ďalšie potvrdenia o postavách alebo obsadení si musíme jedine počkať. Produkcia však rozhodne zaháľať nebude, pretože by sme sa ho mali dočkať na streamovacej službe Disney+počas budúceho roka.

Vidno, že Disney si týmto udržiava ďalšie želiezko v ohni. Pri ďalších značkách im rozširovanie sveta prostredníctvom seriálov vyšlo. Marvel aj Hviezdne vojny sú takto úspešné, tak prečo to neskúsiť aj s jednou z najlepšie prijatých hraných verzií tradičného animovaného príbehu?

Pozriete si seriál The Little Town? Čo si myslíte, že bude obsahovať prequel ku Kráske a zvieraťu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -