Nová hraná Snehulienka od Disney si získala herečku Gal Gadot. Koho si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová Snehulienka s Gal Gadot

Nová hraná Snehulienka si získala do obsadenia Gal Gadot. Bude však v úlohe, v ktorej by sme túto šarmantnú herečku naozaj nečakali. Nezahrá si totiž hlavnú úlohu dievčaťa s pokožkou bielou ako sneh a vlasmi tmavými ako ebenové drevo. Pre túto úlohu už majú obsadenie – Snehulienku si zahrá Kolumbijčanka Rachel Zegler.

Disney malo k pôvodnej rozprávke od bratov Grimmovcov vždy blízky vzťah. Predsa len, známa adaptácia Snehulienka a sedem trpaslíkov z roku 1938 bol prvým celovečerným kresleným filmom od štúdia a jeho úspech znamenal Disneyho vzostup. Preto sa k materiálu radi vracajú.

latino snehulienka
Zdroj: newsweek.com

Rozšírený príbeh aj veľa hudby

Nové hrané spracovanie by malo vraj aj rozširovať pôvodný príbeh. Má byť zároveň aj plné hudby, a aby si štúdio zabezpečilo kvalitu piesní, ktoré tam odznejú, najalo si dvojicu Benja Paseka a Justina Paula. Nie sú žiadnymi nováčikmi v písaní hudby pre filmy, o čom svedčí aj získanie ceny Tony za La La Land aj Najväčšieho showmana.

Hraných adaptácií bolo niekoľko, či už priamo pod týmto názvom alebo inšpirovaných zdrojovým materiálov. Za poslednú dekádu to bola napríklad Snehulienka (Mirror, Mirror) z roku 2012 s Lily Collins a Juliou Roberts ako macochou. Voľnejšia adaptácia bola Snehulienka a lovec, kde si zase zlú kráľovnú zahrala Charlize Theron.

snehulienka charlize theron
Zdroj: imdb.com

Snehulienka potrebuje zlú kráľovnú v podobe Gal Gadot

To je len dôkazom, že hrané adaptácie tejto rozprávky potrebujú aj poriadne stvárnenie zápornej postavy. Preto si Disney vybralo ako svoju novú zlú kráľovnú práve Gal Gadot. Herečka si na hranie postavy našla čas aj vo svojom nabitom diári.

Predsa len vieme, že je stále Wonder Woman. Okrem toho však stíha nakopávať zadky Ryanovi Reynoldsovi a Dwaynovi Johnsonovi vo filme Red Notice, ktorý bude na Netflixe 12. novembra, teda už o pár dní. Tým jej spolupráca so streamovacou službou nekončí, natáča s nimi film Heart of Stone. S Paramountom zase pracuje na historickom veľkofilme, kde bude vládkyňou Kleopatrou. A aby toho nebolo málo, objaví sa v ďalšom spracovaní románu Smrť na Níle.

Film Vládkyňa zla 2
Zdroj: bilibili.com, Disney

Pri nabitom diári zladili kalendáre

Zrejme jej to však nebráni brať aj ďalšie projekty, a tak bude mať nová hraná Snehulienka ako zlú kráľovnú Gal Gadot. Zaradí sa tak medzi ďalšie skvelé herecké hviezdy, ktoré postavu stvárňovali, ako Cate Blanchett alebo Angelina Jolie v dvoch častiach Vládkyňe zla.

Spoločnosti sa s herečkou podarilo nájsť spoločný rozvrh, a tak bola zmluva vytvorená. Produkcia filmu by mala začať v bližšie nešpecifikovaný dátum v roku 2022. Na starosti ju má Marc Platt, pričom réžie sa ujal Marc Webb.

Čo hovoríte na obsadenie Gal Gadot do hranej verzie Snehulienky ako zlej kráľovnej? Viete si herečku predstaviť aj v takejto roli? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -