Kde viazne nový trailer na Spider-Man: Bez domova? Marvel a Sony sa nevedia zhodnúť na jednej veci…

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kde viazne nový trailer na film Spider-Man: Bez domova?

Možno ste sa zamýšľali nad tým, kde viazne druhý trailer na film Spider-Man: Bez domova. Od vydania toho prvého sa toho veľa odohralo a všetci netrpezlivo čakáme na to, kedy sa objaví nový. Sean O’Connell z portálu CinemaBlend na svojom Twitteri prináša zaujímavú informáciu. Podľa nej sa štúdiá Marvel a Sony nevedia dohodnúť na jednej veci…

Možno vás to neprekvapí, ale dohad tvrdí, že majú debatu o tom, či majú ukázať „Ich“. Ak by vám nebolo jasné, na koho odkazujú, sú to Tobey Maguire a Andrew Garfield. Snáď nie je fanúšika, ktorý by ich nechcel vidieť opäť v roli Spider-Manov, svoju účasť však výrazne popierajú.

Spider-Man 3 Sony
Zdroj: buzz-plus.com

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať

Garfield sa objavil aj vo videu z nakrúcania, ktoré však označil za falošné a umelo vytvorené. Momentálny predstaviteľ Petera Parkera Tom Holland tiež ich účasť vyvrátil. Ale prosím vás, povedzme si na rovinu, štúdiá a herci už nám opakovane zahmlievali pravdu, prípadne nepovedali úplne celú. Kvôli momentu prekvapenia.

Nie je úplne jasné, ktoré štúdio chce „Ich“ ukázať a ktoré sa toho stráni. Ak by sme však mali hádať, tak Sony bude určite za. Dokazoval by to aj ich posledný trailer na Morbia, v ktorom vidíme Vultura, budovu Oscorp, denník Daily Bugle aj maľbu Spider-Mana. A my sme značne zmätení, v ktorom vesmíre sa vlastne film odohráva.

Morbius
Zdroj: in.ign.com

Feige spoilery nenávidí

Naopak, riaditeľ Marvel Studios je známy tým, ako nerád zverejňuje spoilery a nie je práve rád, keď informácie uniknú. Kevin Feige sa napríklad v nedávnom rozhovore ohľadom tretieho Spider-Mana na tému dohadov vyjadril takto:

„Dohady sú zábavné. Veľa z nich je totiž pravda a rovnaké množstvo nie je. Nebezpečné to začína byť vtedy, keď majú ľudia príliš vysoké očakávania. Chceme, aby boli nadšení ohľadom filmu, ktorý im dáme a nie sklamaní ohľadom filmu, ktorý nedostanú.“

Máme znížiť očakávania po všetkých informáciách, čo máme?!

Musíme povedať, že sa nás svojimi slovami opäť snaží slušne zneistiť. Dúfame, že informácia je pravdivá a štúdiá sa dokážu čoskoro dohodnúť. Nový trailer na Spider-Man: Bez domova by mal totiž byť na spadnutie po informáciách, ktoré sme sa dozvedeli v poslednom čase.

Samozrejme vieme, že vďaka nevydarenému kúzlu Doctora Strangea budeme cestovať multiverzom, kde sa stretneme so starými nepriateľmi (aj) predošlých Spider-Manov. Hneď od začiatku sme vedeli o Doctorovi Octopusovi v podaní Alfreda Molinu a návrate Jamieho Foxxa ako Electra.

Po prvom trailer sme mali úplne jasného Green Goblina a pozornejší fanúšikovia si všimli Sandmana a Lizarda. Tí boli skutočne potvrdení magazínom Empire, do ich úloh sa vrátia Thomas Haden Church a Rhys Ifans.

spider-man-no-way-home-villains-sinister-six
Zdroj: thedirect.com

Tak s nimi alebo bez nich?

Z ďalšieho obsadenia samozrejme uvidíme aj Zendayu ako MJ či Marisu Tomei ako tetu May. Režisér Jon Watts prirovnal záver trilógie k zatiaľ posledným Avengerom, Endgame. Čakať teda máme skutočne epický film plný prekvapení.

Návrat iných Spider-Manov je stále nejasný, ale rozhodne v neho dúfame. Štúdiá by sa mohli čím skôr dohodnúť, aby sme si mohli pozrieť ďalšiu ukážku na najočakávanejší Marvel projekt tohto roka. A snáď aj s „Nimi“

Radi by ste videli ďalší trailer na film Spider-Man: Bez domova? Myslíte si, že dôvodom jeho odďaľovania je skutočne nezhoda medzi štúdiami? Myslíte, že by nám v ňom mohli ukázať Tobeyho Maguira a Andrewa Garfielda? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -