Nové zábery zo Spider-Man: Bez domova ukazujú viac Doctora Octopusa a potvrdzujú dvoch záporákov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové zábery zo Spider-Man: Bez domova

Vďaka magazínu Empire dostávame ďalšie skvelé zábery z filmu Spider-Man: Bez domova. Už od prvého traileru sme mali naznačených viacero záporákov, pričom Doctor Octopus bol priamo ukázaný, vidieť sme mohli bomby Green Goblina a podľa predchádzajúceho obsadenia sme vedeli o Electrovi. Pozorní fanúšikovia v ňom ale spozorovali aj náznaky na Sandmana a mihnutia sa Lizarda.

Naposledy nám vďaka artom ukázali, že sa skutočne dočkáme aj týchto starých Peterových nepriateľov. Dokonca na jednom z nich figurovala aj Mysteriova helma, k tomu ale zatiaľ slovo nepadlo. V nových informáciách však idú ešte ďalej.

spider-man empire
Zdroj: thedirect.com

Viac Doctora Octopusa s nepriateľskými úmyslami

Ukazujú nám viac Doctora Octopusa a jeho robotických chápadiel. Rozhodne s nimi voči Spider-Manovi nemá priateľské úmysly. So zábermi ako ho v kostýme Iron Spidera drží dostávame aj nápis Tangled Up (teda zamotaný). Popisuje to, čo nám predtým zverejnil režisér Jon Watts, že toto bude tak veľkolepé, že si to dovolí označiť ako Spider-Man: Endgame.

Medzi fotkami Alfreda Molinu z nakrúcania a ďalšieho záberu na jeho postavu dostávame však aj zaujímavejší text. Ten nám nielen potvrdzuje dvoch spomínaných zloduchov, ale aj ich obsadenie v ktorom sa vracajú. Takže tu to máme – Thomas Haden Church sa vracia ako Sandman zo Spider-Mana 3 a Rhys Ifans bude opäť Lizardom z The Amazing Spider-Mana.

Ďalší dvaja herci potvrdení

To sú skutočne skvelé správy! Tak si to poďme zhrnúť – Doctor Octopus na čoraz viac záberoch bojujúci proti Peterovi Parkerovi. Green Goblin a viac komiksovo presná verzia Electra v podaní Jamieho Foxxa. Lizard a Sandman ako ich poznáme z dvoch odlišných filmových sérií.

Navyše nám je ešte naznačovaný Mysterio. Pre nás to rozhodne vyzerá tak, že sme sa dočkali sformovania Sinister Six, veci, na ktorú čakáme roky! A aby toho ešte nebolo málo, tak ak ste zostali v kine po skončení filmu Venom 2: Carnage prichádza, tak viete, že aj symbiont s Eddie Brockom sa preniesli do rovnakého vesmíru v akom funguje náš priateľský sused.

Naozaj to vyzerá na Spider-Man: Endgame

Nové zábery z filmu Spider-Man: Bez domova len dokazujú, ako úžasného filmu sa dočkáme. Režisérove slová o veľkoleposti značky by zrejme vôbec neboli ďaleko. V podobnom duchu sa vyjadril aj herec hlavnej role, Tom Holland. Ten hovoril, že to podľa neho nie je len koniec trilógie, ale celej značky.

S pribúdajúcimi informáciami ako sú tieto si myslíme, že druhý trailer je na spadnutie. Ukázať by mohli nielen viac záporákov, ale pri ceste multiverzom by vôbec nebol odveci aj návrat predošlých Spider-Manov v podobe Tobeyho Maguira a Andrewa Garfielda. Aj keď svoju účasť popierajú…

Čo hovoríte na nové zábery z filmu Spider-Man: Bez domova? Navnadili vás ešte viac na film? Ste radi, že sa vrátia dvaja herci do svojich úloh Lizarda a Sandmana? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -