Spider-Man: Bez domova ovládol obálku magazínu. Potvrdzuje návrat hneď šiestich starých záporákov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Spider-Man: Bez domova v magazíne Empire

Spider-Man: Bez domova poskytol vďaka magazínu Empire celú radu nových materiálov. Artworky, ktoré sme tam dostali, sú zrejme to najbližšie, čo dostaneme k plagátom a režisér aj herec v hlavnej úlohe sľubujú veľkolepú udalosť. Je vidieť ozaj veľké ambície, keď bol tretí diel prirovnaný k inému veľkému filmu od Marvelu.

Osobnosti stojace za MCU neustále sľubujú nové materiály k tretiemu Spider-Manovi s Tomom Hollandom. Naznačovaný bol druhý trailer, ktorý by bol vysielaný pred premietaním Eternals. Jeho uvedenie do kín však ukázalo, že toto sa nestalo. Čakali by sme teda, že poskytnú aspoň plagáty. To sa ale tiež nestalo. Žeby s nimi čakali na to, aby nám ukázali viac?

No Way Home
Zdroj: thedirect.com

Čakajú, kým budú môcť ukázať všetkých troch?

Narážame samozrejme na neustále dohady o tom, že vo filme uvidíme všetkých troch Spider-Manov. Tobey Maguire, Andrew Garfield a Holland stojaci proti ich najväčším nepriateľom na plagátoch by bolo určite niečo, čo by predávalo lístky vo veľkom. Zatiaľ si vystačíme s tými záporákmi. A to vďaka obálkam, ktoré vyšli v spomínanom magazíne.

V kreatívnej forme tu vidíme zobrazeného Doctora Octopusa, tekvicové bomby Green Goblina, či blesk odkazujúci na Electra. Vidíme však aj šupiny s pripomenutím Lizarda a pieskovú ruku, ktorá potvrdzuje Sandmana. Prekvapením ale môže byť guľa pod písmenom E, ktorá by pripomínala ikonickú časť Mysteriovho kostýmu.

empire-december-2021-subs-cover
Zdroj: thedirect.com

Alfred Molina opäť púta ako Doc Ock

Okrem toho vidíme aj viacero odkazov na multiverzum, či už cez viacero Spideyho tvárí alebo Agamottovo oko. Lenže nedostali sme len tento umelecky spracovaný obrázok, ale aj dva nové zábery priamo z filmu. Ten, z ktorého sa už internet zbláznil (a bol prerobený na desaťtisíce meme) je Iron Spider utekajúci pred Docom Octopusom, ktorý je očividne pre neho momentálne veľkou hrozbou.

Návrat Alfreda Molinu do MCU bol veľkým lákadlom pre fanúšikov už potom, čo sa ukázal na konci traileru. Dokonca aj samotný riaditeľ Marvel štúdií Kevin Feige sa vyjadril, že nikoho iného by si tam nevedel predstaviť. Podľa neho ide o perfektný kasting a jedine on mohol byť privedený späť.

spider-man-no-way-home-excl2
Zdroj: onebauer.media

Slovami režiséra – toto bude Spider-Man: Endgame

Arty a zábery z filmu Spider-Man: Bez domova však neboli jediné, čo Empire ponúklo. Prinieslo aj vyjadrenie režiséra Jona Wattsa a herca stvárňujúceho Petera Parkera, Toma Hollanda. Watts povedal, že záver trilógie je ako nič, čo sme doposiaľ videli a že pri tomto boli absolútne ambiciózni. Dokonca povedal, že toto bude Spider-Man: Endgame.

spider-man-no-way-home-excl1
Zdroj: onebauer.media

Viac toho povedal, už v rámci komentárov, Tom Holland. Stále to považuje za bláznovstvo a nemôže uveriť tomu, ako sa to celé stalo. Povedal nasledovné:

„Keď mi prvý raz predstavili ten nápad, tak som si povedal: „Wow, tak to by bolo úžasné, keby sme toto spravili“. Ale nie je šanca, že by sa to mohlo spraviť. Jednoducho nebudete schopní nechať každého robiť čo treba, aby to fungovalo. To sa nestane. Ale stalo sa to. A je to bláznivé.“

Premiéra už našťastie nie je tak ďaleko

Vidíme, že svojimi tvrdeniami si skutočne trúfajú a ešte viac nás navnadzujú. Avšak s každým novým kúskom informácií im o čosi viac veríme a myslíme si, že by sa to mohlo podariť. Netrpezlivo budeme čakať na ďalšiu ukážku či plagát. Ale v konečnom dôsledku… 17. december už nie je tak ďaleko.

Očakávate film Spider-Man: Bez domova podľa informácií, ktoré priniesol magazín Empire teraz ešte viac? Na ktorého záporáka sa najviac tešíte? Myslíte, že nás naozaj čaká aj Mysterio? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: thedirect.com; comicbookmovie.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. kde sú tie šupiny akože Lizarda? Však 6 ich už je. Dr. Octopus, Electro, Green Goblin, Mysterio, Sandman a posledný tiež zaujímavý už potvrdený prírastok z iného filmu….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -