Nový trailer na film Chip ‚N Dale ponúka viaceré odkazy na animáky a odhaľuje dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Chip ‚N Dale

Disney+ zverejnilo nový plagát a trailer na Chip ‚N Dale: Rescue Rangers. Kombinácia hraného filmu a animovanej tvorby (a to rovnako kreslenej aj počítačovo generovanej) vyzerá naozaj pútavo. Okrem toho, že poznáme dátum vydania na streamovacej službe, poskytuje aj viacero odkazov na animáky (či iné Disney značky). Zároveň ukazuje obnovenú chémiu medzi ústrednou dvojicou. Nejde predsa o reboot, ale návrat!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Dvaja veveričiaci majú za sebou časy svojej najväčšej slávy. Dale (Andy Samberg) sa chce na jej vlne ale stále viezť, kvôli čomu podstúpil aj CGI operáciu. V súčasnom Los Angeles tak organizuje udalosti, ktoré sa zameriavajú na pôvodný kreslený seriál. Vidieť tak môžeme v úvode aj con, na ktorom vidíme kreatívne cosplaye (a keď ste niekedy chceli vidieť myši prezlečené za Luka a Leiu, tak teraz je tá možnosť).

Obaja iní, musia sa však znovu spojiť

Chip (John Mulaney) ale nemal také šťastie. Zatrpknutý z toho, že sa ich šou zrušila, iba pláva životom. Živí sa kombináciou podomového predavača a predajcu poistenia. Avšak keď jeden z ich pôvodnej partie zmizne a polícia si nevie dať rady, je čas dať znovu dokopy Rýchlu rotu!

Znovu sa stávajú detektívmi a hľadajú stopy na vlastnú päsť. Tie musia nachádzať v svete, ktorý je kombináciou toho nášho a sveta animovaných postavičiek. Preto sa im môže do cesty postaviť napríklad troll zo skoršej počítačovej animácie (s hlasom Setha Rogena) a na záchranu môže prísť Pumba z Levieho kráľa.

chip a dale peter pan
Zdroj: disneyfanatic.com

Viacero hraných postavičiek vstupuje do príbehu

Čeliť môžu aj Petrovi Panovi (Will Arnett), ktorý akosi obišiel kúzlo večnej mladosti, čo mu ale rozhodne neprospelo. Ako zostarnutý muž je súperom hlavnej dvojky a odhalí im strašné tajomstvo. Vždy mal rád viac Alvina a chipmunkov (to monštrum!).

Za snímkou stojí okrem Samberga aj jeho dlhoročný kolega Akiva Schaffer zo Saturday Night Live. Scenár pre nich napísali Dan Gregor a Doug Mand, ktorí stoja napríklad za epizódami seriálov Ako som spoznal vašu mamu alebo Šialená bývalá.

chip a dale poster
Zdroj: geektyrant.com

Hviezdne hlasy na Disney+ už o necelý mesiac

Trailer na kombináciu animáku a hraného filmu Chip ‚N Dale: Rescue Rangers odhaľuje na svojom konci aj ďalšie hviezdne mená v dabingu. Okrem spomenutých tu budú aj KiKi LayneEric BanaFlula BorgDennis HaysbertKeegan-Michael Key, Tress MacNeilleTim Robinson, J.K. Simmons či Chris Parnell.

Nový plagát, ktorý je absolútne drsným (lebo ako už od Samberga vieme, tak drsní chlapi sa na výbuchy nepozerajú), nám ukazuje aj dátum vydania. Na streamovacej službe Disney+ sa tento originálny film ukáže 20. mája.

Páči sa vám podľa novej ukážky hraný film s animovanými postavičkami Chip ‚N Dale: Rescue Rangers? Koľko odkazov ste vy zachytili? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -