Nový trailer na animák Lightyear konečne vypúšťa známu frázu a ukazuje cestu naprieč vesmírom aj časom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na animák Lightyear

Disney a Pixar vypúšťajú novy trailer na animák Lightyear, ktorý vychádza zo značky Toy Story. Tento však hovorí príbeh pôvodného astronauta, podľa ktorého bola hračka Buzza Rakeťáka vyrobená. Jemu v novom filme prepožičia hlas Chris Evans.

Prvý riadny trailer sme dostali počas februára. Ten ukazoval v akom duchu sa bude film niesť. Titulnú postavu, hrdinského kapitána, poslal na nepriateľskú planétu 4,2 milióna svetlených rokov od Zeme. Uviazol tam spolu s jeho skupinou a ich veliteľkou. Vieme, že sa vydá na cestu cez vesmír, v ktorej bude stretávať mimozemšťanov a vesmírnych robotov aj so svojou vernou spoločníčkou, mačkou Sox.

Testovací let, ktorý Buzza stratí vo vesmíre a čase

Teraz vidíme, ako si veliteľka Hawthorne (Uzo Aduba) robí z Buzza srandu, že rozpráva o ich dobrodružstvách „pre nikoho“. Vďaka tomuto „logu“ sa ale dozvedáme, že po celom roku po tom, čo boli stroskotaní na neznámej planéte, prišlo svetielko nádeje. Testovací let s hyper-pohonom môže byť ich lístkom z tohto miesta.

Avšak Buzz sa stratí vo vesmíre a ocitá sa v tajomnom novom svete. Stretne sa s mimozemšťanmi, robotmi a nakoniec Izzy Hawthorne. Tá je vnučkou jeho niekdajšej veliteľky, vďaka čomu rýchlo pochopí, že cestoval aj v čase. Okrem nej však stretáva aj jej skupinu rebelov, s ktorými má jedinú šancu prežiť na tejto nehostinnej planéte.

lightyear
Zdroj: kiwithebeauty.com

Natvrdlí rebeli a známy nemesis

Izzy prepožičala hlas mladá herečka Keke Palmer. S jej starou mamou mal Buzz už dobre natrénovanú frázu „Do nekonečna a ešte ďalej“, ktorú určite poznáme z Príbehu hračiek. Mladšej Hawthorne to bude asi zrejme trvať… Avšak nečudo, ak je obklopená tak natvrdlou dvojicou, ako sú Mo Morrison (Taika Waititi) a Darby Steel (Dale Soules).

Dostávame aj lepší pohľad na veľkého záporáka filmu, imperátora Zurga. Vieme, že bol úhlavným nepriateľom Rakeťáka a podľa neho vznikla aj hračka, ktorá bola tiež jedným z antagonistov v snímke Toy Story 2. Tu mimozemskému zlému vládcovi v ikonickom brnení prepožičal hlas Josh Brolin.

lightyear zurg
Zdroj: ew.com

V kinách už v júni

Druhý trailer na snímku Lightyear vyzdvihuje a naplno nás ponára aj do hudobnej zložky. O ňu sa postaral oscarový skladateľ Michael Giacchino. Režisérsky ho má na starosti Angus MacLane (Hľadá sa Dory) a o produkciu sa postarala Galyn Susman, ktorá to už robila pre viac dielov Toy Story. Animák si budeme môcť výlučne v kinách a to od 17. júna.

Ako sa vám páčila nová ukážka na Lightyeara? Potešili vás nové príbehové prvky a postavy, ktoré odhalila? Tešíte sa na neho do kín? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -