Od novej komiksovky sa už dištancuje aj hlavná herečka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dakota Johnson sa snaží dištancovať od Madame Web

Už tento mesiac príde do kín ďalšia snímka z komiksového univerza od Sony. So stálou absenciou Spider-Mana sa snaží nahrádzať pavúčích hrdinov inými postavami. Tento raz sa pozrieme na štvoricu hrdiniek, pričom na ich čelo sa postaví Dakota Johnson vo filme Madame Web. Prvý trailer medzi fanúšikmi vyvolal rozpačité dojmy a otvorene sa začalo diskutovať o jeho kvalitách. Tie pravdepodobne nebudú vysoké, od filmu sa totiž pred premiérou snaží dištancovať jeho hlavná herečka.

Dakota Johnson, ktorú si stále veľa divákov spája so sériou 50 odtieňov, vystúpila v poslednom vydaní Saturday Night Live. Hosťujúce hviezdy často predvádzajú v monológ, v ktorom komentujú aj svoju kariéru. Práve jej prichádzajúci komiksový film označila akoby „umelá inteligencia vygenerovala perfektný film pre mužské publikum„.

Herečka vyjadrením pravdepodobne narážala na skutočnosť, že veľká časť filmu sa natáčala iba za zeleným plátnom a bude spravená digitálne. Už vtedy Johnson vyjadrila obavy nad kvalitami Madame Web.Vôbec netuším, či to bude dobré, natáčanie bolo úplne psychotické,“ povedala pre Variety.

Herečka spravila šokujúci krok

Je otázne, čo vyjadrením herečka vlastne myslela a viacerí diváci si tento výrok vysvetlili skôr negatívne. Bol však hlavným dôvodom prečo sa na povrch začala dostávať iná informácia. Portál Variety práve 29. januára priniesol správu o súčasnom stave Sony Pictures Marvel Universe. V ňom priniesol aj informáciu, že Johnson opustila agentúru, ktorá ju zastupovala, pravdepodobne v reakcii na negatívnu odozvu na prvý trailer Madame Web.

Ten bol vydaný 15. novembra a rýchlo sa stal terčom vtipov. Niektorí hovorili, že jeho produkcia vyzerá lacno, iní si zase doberali až trápne dialógy. Jedna z viet o tom, že „mama hlavnej hrdinky bola s budúcim záporákom v Amazonskej džungli, kde pre svojou smrťou skúmala pavúky„, sa kvôli internetovým posmeškom ani nedostane do finálneho filmu.

Bola aj ona samotná podvedená?

Problém si zrejme uvedomila aj samotná herečka, pretože ani nie týždeň po vydaní ukážky sa rozhodla opustiť svoju agentúru WME. Hovorí sa dokonca o tom, že aj Johnson mohla byť uvedená do omylu a dlhú dobu si myslieť, že bude súčasťou MCU, hlavného univerza od Marvelu. Dôkazom by bolo, že po oficiálnom oznámení tagovala práve túto spoločnosť na sociálnych sieťach.

Sama teda zrejme vytušila „prúser“ ohľadom prichádzajúceho filmu. V každom prípade však 15. februára Dakota Johnson ako Madame Web dorazí do svetových kín, vrátane Slovenska. Zahrá si tu postavu menom Cassandra Web, medičku, ktorá pri jednej z nehôd dostala dar vidieť nachádzajúce udalosti. Problémy nastanú, keď narazí na záhadného muža Ezekiela Simsa (Tahar Rahim), ktorý má v pláne zavraždiť ďalšie hrdinky s pavúčími silami. Tie si zahrajú Sydney Sweeney, Celeste O’Connor a Isabela Merced.

Očakávate pri filme Madame Web prúser, keď ho opustila aj hlavná herečka alebo sa na neho tešíte? Zájdete si na neho do kina? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: comicbookmovie.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -