Obsadenie filmu Na nože 2 sa rozrastá. Aktuálne sa k nemu pridala herečka Jessica Henwick

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obsadenie filmu Na nože 2 sa rozrastá

Pred časom sme sa dozvedeli, že sa detektív Benoit Blanc vráti v úplne novom pokračovaní. Bude pracovať na ďalšom prípade s úplne novými postavami. Preto je len logické, že obsadenie filmu Na Nože 2 bude až na hlavnú postavu hranú Danielom Craigom úplne rozdielne.

Potvrdené nám bolo, že nás opäť čakajú veľké herecké mená. Kathryn Hahn, Dave Bautista, Janelle Monae, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Edward Norton, alebo Madelyn Cline. Dobre známe herecké hviezdy, a po prvej časti už nás ani neprekvapuje, že sa ich podarilo dať tvorcom dokopy. Teraz ale bola ohlásená ďalšia herečka.

obsadenie na nože 2
Zdroj: rottentomatoes.com

Je ňou Jessica Henwick. Väčšina fanúšikov ju môže poznať z Marvel seriálu na Netflixe, Iron Fist. Naposledy si zahrala aj v nečakanom hite od tejto streamovacej služby – Love and Monsters. A vyzerá to, že herečka sa skutočne snaží, pretože nedávno bolo ohlásené aj to, že posilní obsadenie štvrtého Matrixu!

Čo sa týka samotného filmu, nevieme viac detailov. Zoskupenie hercov je však úžasné a tak sa nevieme dočkať ďalšieho prípadu, do ktorého sa tento svojský detektív pustí. Viac informácií snáď budeme dostávať o pár týždňov. Začiatkom leta má totiž začať produkcia v Grécku.

Páči sa vám, aké je obsadenie filmu Na Nože 2? Na ktorého z hercov sa najviac tešíte? A čo hovoríte na doplnenie herečky z Iron Fista?

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -