Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obľúbenú herečku máme radi z viacerých rolí

Scarlett Johansson a rap nemusí byť neuskutočniteľná kombinácia. Herečku neuvidíme tak skoro, ako sme čakali vo filme Black Widow, ktorý sa odkladá. Dôvodom na odsun premiéry filmu je koronavírus. Obľúbená Avengerka sa ale pravidelne objavuje na plagátoch, aby nám pripomenula na čo sa môžeme tešiť.

Herečku okrem jej azda najikonickejšej role v MCU poznáme aj z viacerých projektov. Nedávno sa nám ukázala v bláznivom projekte Taika Waititiho Jojo Rabbit, či spracovaní anime Ghost in the Shell. Radi ju však máme aj úlohe kapacitu mozgu zvyšujúcej Lucy, či ako hlas umelej inteligencie vo filme Ona.

Zdroj: baltana.com

Ani súčasná situácia jej však nebráni v tom, aby jednala so štúdiami o nových filmových úlohách. Jednou z nich je životopisná hudobná dráma o amerických raperoch. Režisér F. Gary Gray si tak chce napraviť reputáciu po Mužoch v čiernom a vrátiť sa k tomuto žánru po úspechu Straight Outta Compton.

Scarlett Johansson a rap môžu byť reálna kombinácia

Ten sa zameria na súboj raperov z dvoch protiľahlých pobreží v druhej polovice 90. rokov. Jednalo sa o West Coast a East Coast hip-hop a vrámci nich celých nahrávacích štúdií (napríklad Death Row Records), ale aj samotných muzikantov.

Hlavným zástupcom hip-hopu západného pobrežia bol veľmi známy Tupac Shakur. Konflikt sa vyostril do takej podoby, že bol v septembri roku 1996 zastrelený z oproti idúceho vozidla. Obvinených bolo niekoľko, vrah sa ale jednoznačne nikdy neidentifikoval. Kto si zahrá Tupaca ešte zatiaľ nevieme.

Tupac-Shakur
Zdroj: billboard.com

Biggieho životný príbeh

Pri predstaviteľovi druhej strany a opačného pobrežia to je ale iné. Hlavou beefu opačnej strany z Bad Boy Records (v ktorom sa upísal Seanovi „Puffovi“ Combsovi, ktorý je známy aj ako Puff Daddy) bol Notorious B.I.G., rodák z Brooklynu. Práve pracoval na svojom druhom albume, keď ho postihla rovnako nešťastná smrť.

Zabitý bol v marci 1997, teda len pár mesiacov po 2Pacovi. Nebolo to ani ďaleko od dejiska pôvodnej vraždy, ktorá sa odohrala v Las Vegas. Streľba na Biggieho, ako bol prezývaný, sa stala v Los Angeles. Druhý album bol vydaný po jeho smrti a dostal príznačný názov Life After Death.

notorious b.i.g.
Zdroj: en.wikipedia.org

Viac o deji filmu zatiaľ nevieme, vieme však, kto stvárni hlavnú úlohu notoricky známeho „veľkého“ rapera. Práve tejto role sa zhostí šarmantná Scarlett Johansson. Bude to teda zrejme najviac šokujúci výkon jej kariéry. Ako sa úlohy zhostí a aká bude jej premena na 140-kilogramového černošského hudobníka?

Že sa vám tejto správe absolútne nechce veriť? Tak to dobre robíte – ide totiž o prvoaprílový žart.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -