Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový animovaný Mortal Kombat sa predstavuje

Na základe populárnej hernej série bol stvorený nový animovaný Mortal Kombat. S podtitulom Legends: Scorpion’s Revenge nám predstaví väčšinu obľúbených postáv a podľa najnovšej ukážky to vyzerá, že aj slušnú porciu zábavy.

Ed Boon a John Tobias sú mená, ktoré sa zapísali pred dvomi desaťročiami navždy do videohernej histórie. Vytvorili predmetnú bojovú ságu, ktorá prišla minulý rok už s 11.dielom, nehovoriac o sequeloch. Nie je snáď človeka, čo by o nej nepočul alebo si ju niekedy neskúsil zahrať.

mortal kombat film
Zdroj: wall.alphacoders.com

Ústredným motívom je turnaj a súboj na život a na smrť medzi predstaviteľmi Outworldu a Earthrealm (čo je verziou našej Zeme). Práve o celom jej osude má rozhodnúť spomínaná súťaž.

Earthrealm vs. Outworld vo finálnom súboji

Na čele Earthrealm stojí jej ochranca, Lord Raiden, ktorý musí spojiť najväčších bojovníkov Zeme proti silám zla. Tie tu predstavuje zákerný Shang Tsung. V stávke je osud celej ríše, Raiden si však zvolil správnych bojovníkov na finálnu bitku.

Azda najznámejším z nich je hollywoodsky herec, ktorý sa stal bojovníkom, Johnny Cage. Práve na ňom sa budú zakladať komické prvky, keď si nebude uvedomovať, že ide o reálnu vojnu a nie film. Hlas mu v animovanej podobe prepožičia Joel McHale – hlavná hviezda seriálu Community.

Koho budeme môcť za postavami počuť?

K boji sa k nemu pripoja Sonya Blade (Jennifer Carpenter, ktorú poznáme z Dextera), Liu Kang (Jordan Rodriguez) či Quan Chi. Vodcu Raidena si zobral na starosť známy dablér Dave B. Mitchell (poznáme ho predovšetkým z hier ako Spider-Man, Sonic, ale aj zo samotných najnovších dvoch častí Mortal Kombat).

scorpion's revenge postavy
Zdroj: moviesanywhere.com

Rady dablérov z animovaných sérií či hier dopĺňa napríklad Steve Blum, ktorý sa zhostil úlohy Sub-Zera. Na nepriateľskej strane sa okrem Shang Tsunga objaví aj Kitana, Quan Chi a ako už samotný názov napovedá, tešiť sa môžeme na Scorpiona.

Kedy uvidíme Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge?

Dobrou správou je, že presne vieme, kedy si animovaný Mortal Kombat Legends pozrieme. Prvé vydanie nás čaká už 12.apríla na Warner Bros. Home Entertaiment ako digitálna kópia. Oveľa väčším lákadlom je ale combo 4K Ultra HD Blu Ray a DVD disku, ktoré sa objaví 28. apríla.

Máte radi hernú sériu Mortal Kombat? Pozriete si aj animované spracovanie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -