Animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge prichádza s prvým trailerom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúci animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge nám konečne ukázal oficiálny trailer. Prvý celovečerný animovaný film Mortal Kombat zažije premiéru na konci roka a určite nás poteší pôsobivou animáciou. Ako si budete môcť pozrieť nižšie v traileri, vizuálne spracovanie je naozaj lákavé.

Ak nazrieme do celkovej franšízy Mortal Kombat, do dnešného dňa sme sa dočkali dvoch hraných filmov. Vo výrobe sa momentálne nachádza aj ďalší projekt, ktorého vydanie je naplánované na rok 2021.

Aký bude film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge?

Fanúšikovia alebo hráči tejto série majú konečne lepšiu predstavu o tom, čo môžu od nadchádzajúceho animovaného filmu očakávať. Už podľa názvu nám môže byť jasné, že sa príbeh sústredí na postavu Scorpiona, ktorú v roku 1992 vytvoril tvorca Ed Boon.

Film nám opäť vyrozpráva príbeh o prvom osudovom turnaji Mortal Kombat, aj keď to tentokrát bude celé vyzerať trochu inak. To však nič nemení na tom, že nazrieme do minulosti, a to presne do roku 2011, kedy na svetlo sveta prišla hra Mortal Kombat 9, v ktorej sme si presne ten istý turnaj mohli zahrať.

Postava Scorpiona, kedysi známy pod menom Hanzo Hasashi, si v živote musela prejsť obrovskými mukami. Medzi tie najväčšie tragédie života tejto ikony akčnej hry Mortal Kombat patrí strata rodiny a klanu. No pripravovaný animovaný film by sa týmto zaoberať nemal a namiesto toho sa dočkáme poriadnej dávky súbojov, tak ako ich poznáme aj zo samotnej hernej série.

Zdroj: superherohype.com

Do akej časti sveta Mortal Kombat nazrieme tentokrát?

Kto nakoniec zvíťazí v neneľútostnom turnaji plnom nástrah? Favoritov je hneď niekoľko a okrem Scorpiona sa budú titul snažiť získať hneď viacerí kandidáti. Turnaja sa taktiež zúčastnia aj postavy ako Raiden, Liu Kang, Sub.Zero, Sonya, Johny Cage a na konci traileru sa objaví aj Goro.

Našli ste medzi vyššie vymenovanými svojho favorita? Herná séria Mortal Kombat sa radí medzi tie najúspešnejšie, čomu sa nemôžeme nijak čudovať. Tvorcovia si svojim výtvorom získali fanúšikov po celom svete a dopyt po tituloch Mortal Kombat nájdeme aj v dnešnej dobe. Ak medzi nich patríte aj vy, najnovší animovaný Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge je pre vás ako stvorený.

Zaujal vás najnovší pripravovaný projekt zo sveta Mortal Kombat? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -