Prichádza nový trailer na animovanú samurajskú komédiu Paws of Fury: The Legend of Hank

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Paws of Fury: The Legend of Hank

Paramount prináša nový trailer na animák Paws of Fury: The Legend of Hank. Dočkáme sa cesty samuraja z naozaj netradičného pohľadu a obe doteraz zverejnené ukážky potvrdzujú, že pôjde o príjemnú komédiu. Hlavnú úlohu Hanka si zahrá Michael Cera, známy napríklad z komédie Superbad.

Hank je psom, ktorý mal vždy smolu. Teraz sa navyše ocitne v meste plnom mačiek. Nielenže musí čeliť tomu, že ho tieto tvory (prirodzene, predsa mačky neznášajú psy) nemajú radi, ešte ich musí ochrániť pred bezohľadným záporákom (Ricky Gervais). Musí sa naučiť spolupracovať s dedinčanmi a stať sa pravým bojovníkom.

Samuel L. Jackson ako samurajský majster

Na tejto ceste mu bude pomáhať zatrpknutý starší učiteľ, ktorému hlas prepožičia Samuel L. Jackson. Tohto herca poznáme z gangsteriek ako Pulp Ficiton či westernu Osem hrozných a vždy nám dokazoval svoj nevyberaný slovník typickou hláškou. Aj nový trailer ukazuje, ako sa s ňou dokázali tvorcovia pohrať pred detské publikum a priniesť ju… nevulgárnu.

Začíname však tým, že do mesta prichádza niečo veľké. Nie je to však to, čo by sme čakali. V každom prípade začína jeho obyvateľov šikanovať veľký oranžový kocúr a tak potrebujú nového samuraja. Nie je inej možnosti ako pre Hanka podstúpiť tréningovú montáž. A bohužiaľ, nedopadá vždy na nohy ako mačky…

trailer paws of fury
Zdroj: geektyrant.com

Príjemná animovaná komédia od ostrieľaných tvorcov

Len minútová ukážka je napakovaná príjemnými vtipmi, hláškami aj odkazmi. Niektoré z nich už môžu byť používané príliš (ako paródia), ale komu by to predsa vadilo v animáku! Pochádza z produkcie filmových štúdií Paramount Pictures a Nickelodeon Movies.

Postará sa o neho dvojica tvorcov Mark Koetsier a Rob Minkoff. Tí majú za sebou už bohatú históriu detskej tvorby. Priniesli Levieho kráľa, obe časti Myšiaka Stuarta Littla, Zámok hrôzy, Zakázané kráľovstvo či Pán Peabody a Shermana. Ich nový projekt by pokojne mohol byť nástupcom legendárnej Kung Fu Pandy.

paws of fury the legend of hank
Zdroj: facebook.com

Aj ďalšie hviezdne hlasy

Nový trailer na Paws of Fury: The Legend of Hank potvrdzuje aj ostatné herecké mená. K projektu sa okrem trojice pripájajú aj Mel Brooks, George Takei, Aasif Mandvi, Gabriel Iglesias, Djimon Hounsou alebo Michelle Yeoh. Dočkáme sa ho v kinách počas leta a to konkrétne 15. júla 2022.

Ako sa vám páči The Legend of Hank, aj podľa novej ukážky? Čakáte zábavnú samurajskú komédiu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -