Nový trailer na Weird: The Al Yankovic Story ukazuje nielen nerdovskú superstar, ale aj Madonnu či Oprah

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Weird: The Al Yankovic Story

Roku prináša nový trailer na rozhodne presný a verný životopisný film Weird: The Al Yankovic Story. Jediným rozdielom superstar z 80., 90. a začiatkom 00. rokov je, že sa nehrá sám, ale je za neho vybrané neuveriteľne presné obsadenie. Zahrá si ho Daniel Radcliffe.

Kým naspieval hit „The Saga Begins“ na motívy „American Pie“, musel sa niekde odraziť. Od nelegálnych párty s akordeónom a zákazu od rodičov sa musel prepracovať k svojmu snu – priniesť existujúce skladby s novými textami. A vidíme, že zo skladby „My Bologna“ mali všetci naokolo zimomriavky.

Raketový vzostup aj spaľujúca romanca

Raketový vzostup ale znamená aj väčšiu slávu. Tak sa ani nenazdá a už ho vo svojej šou prezentuje Oprah Winfrey. Ju si tu zahrá Quinta Brunson. Príde za ním aj iná veľká hviezda, ktorá chce, aby prerobil jej hit. Tak sa zrodí „Like a Surgeon“ ako prerábka „Like a Virgin“. Samozrejme od slávnej Madonny.

Založená na reálnej udalosti? To nám povie samotná speváčka, ktorú si tu zahrá Evan Rachel Wood. Ako sa ukáže, môže byť zlým vplyvom a značne sa podpísať na jeho nekontrolovanej minulosti. Značnú časť života ovplyvní aj manažér Dr. Demento, ktorého tu hrá Rainn Wilson. Objaví sa tu aj jeho častý herecký kolega Will Forte.

weird al madonna
Zdroj: rollingstone.com

Uvidíme Madonnu, Oprah aj Hulka Hogana

Okrem spomenutých si vo filme zahrajú aj Julianne Nicholson ako Alova matka Mary Yankovic a Toby Huss ako jeho otec, Nick Yankovic. Ďalej tu budú Spencer Treat Clark ako basák Steve Jay, Dot-Marie Jones ako Mama Bear a James Preston Rogers ako Hulk Hogan.

Réžiu si zobral na starosť Eric Appel, ktorý má už s komédiou nemalé skúsenosti. Stojí za viacerými dielmi seriálov Brooklyn-99, New Girl alebo Silicon Valley. Teraz však stál pred novou výzvou – mal pripraviť príbeh Yankovica ako „okamžitého úspechu a sexsymbolu“. Vôbec v tom nie je poznať, že scenár písal Al Yankovic samotný…

Weird: The Al Yankovic Story Trailer
Zdroj: northnewsnow.com

Životopisný film konkurujúci Elvisovi!

Nový trailer na Weird: The Al Yankovic Story však ukazuje, že pôjde o poriadny hit. Ľahko by mohol poraziť aj Elvisa od Buza Luhrmanna (teda opäť aspoň podľa Yankovica…). V každom prípade bude uvedený na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte. Následne ho široké publiku dostane na streamingu zdarma na službe Roku Channel. Tak sa stane 4. novembra.

Bude aj podľa vás životopisný film Weird Al okamžitým hitom? Presvedčil vás o tom nový trailer? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -