Väčšej hrozbe nikdy nečelili. Vieme, proti komu sa postavia Deadpool a Wolverine

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Záporáčka z filmu Deadpool 3

Dlho sa špekulovalo o tom, kto je záporáčka z filmu Deadpool 3, respektíve Deadpool & Wolverine. Portál IGN teraz konečne priniesol definitívnu odpoveď a potvrdzuje nám, koho stvárni hviezda seriálu The Crown. Už od obsadenia Emma Corrin kolujú dohady o tom, kým sa v komiksovom svete stane. Zdá sa, že teórie fanúšikov boli  tomto prípade správne. Na scénu dorazí zlé dvojča Charlesa Xaviera.

Teória o dvojičke Professora X výrazne zosilneli po odhalení vôbec prvého plnohodnotného traileru k Deadpool & Wolverine. Na jeden krátky moment sa v ňom totiž ukázala postava s plešatou hlavou, ktorá však bola nasnímaná iba odzadu. Fanúšikovia okamžite zapojili svoje pátracie schopnosti a debatovali, že by mohlo ísť o mutantku menom Cassandra Nova.

Zlé dvojča Charlesa Xaviera

Dohady sa nakoniec ukázali ako správne, na čo upozornil Culture Crave. Všimol si, že oficiálna stránka amerického copyrightu naozaj označuje herečku Corrin ako Cassandru. Jej postava sa po prvý raz objavila v komikse New X-Men #114 v roku 2001. Ukázalo sa, že bola Xavierovou dvojičkou ešte v lone matky, on však psychicky vytušil, akou hrozbou sa stane a pokúsil sa ju zabiť. Neskoršie príbehy jej pôvod rozvíjajú ešte ďalej a hovoria, že je mocnou bytosťou z astrálnej pláne zvanou mummudrai, ktorá sa infiltruje na cudzie planéty.

Budeme svedkami jej likvidácie X-Menov?

Dvojička prežila ako zhluk buniek a postupne svojou mentálnou silou budovala svoje telo. Vyznačovala sa veľkou nenávisťou voči osobám s X-génom, sama viedla novú armádu Sentinelov a napadla národ Genosa, kde vyhladila 16 miliónov mutantov. Takmer pripravila o život aj Jean Grey, ktorej na čas ukradla schopnosti.

Xavier ju na malý moment premohol a ukázal, akú bolesť spôsobuje. Mysleli si, že tak prišlo k jej náprave, vysvitlo však, že sa kvôli tomu stala ešte nevyspytateľnejšou a zaútočila na nový domov X-Menov – ostrov Krakoa. Tím hrdinov známych ako Marauders ju však poslal 2 miliardy rokov naspäť v čase a odvtedy o nej nikto nepočul.

V prípade záporáčky z filmu Deadpool & Wolverine tak ide o nesmierne mocnú a temnú súčasť Marvel univerza. Nevieme, ktorá časť príbehu Cassandry sa dostane aj do Deadpool & Wolverine. Vieme však, že nás čaká obrovské množstvo postáv a tak dúfajme, že sa medzi nimi nestratí. Výsledok uvidíme 25. júla, kedy tretí Deadpool príde do kín ako jediný zástupca MCU v tomto roku. 

Poznali ste predtým Cassandru Nova? Čo hovoríte, že je záporáčkou vo filme Deadpool & Wolverine? Ste zvedaví na jej stvárnenie Emmou Corrin? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroje: ign.com; gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -