Najprv hviezda 50 odtieňov, teraz Eufórie. Do Madame Web bola obsadená ďalšia herečka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Madame Web obsadila Sydney Sweeney

Kraven the Hunter rozhodne nie je jediný film, ktorý sa v rámci Sony komiksového univerza rozrastá. Hlavná ženská hrdinka (či antihrdinka) z neho si najprv získala obsadenie hlavnej role. Tú si zahrá herečka známa z 50 odtieňov, Dakota Johnson. Do Madame Web teraz pribudla Sydney Sweeney.

Herečku môžeme najlepšie poznať z HBO seriálu Eufória. V nej predviehla úžasný emocionálny rozsah ako Cassie Howard. Podobný talent predviedla aj ako Olivia Mossbacher v seriáli The White Lotus. Mimochodom, práve tam si zahral herec Fred Hechinger, ktorý stvárni Kravenovho brata, Chameleona. Bolo by teda zaujímavé vidieť, ak by sa eventuálne stretli aj na veľkom plátne.

sydney sweeney
Zdroj: gamesradar.com

Nie je to jej prvý superhrdinský projekt

Nie je to pre ňu prvý raz, čo sa objaví v superhrdinskom uviverze. Práve jej prvá herecká úloha bola v seriáli Heroes. Väčšie role však prišli až v roku 2018 v netflixovskej dráme Everything’s Sucks. Netrvalo dlho a nasledovali ďalšie v seriáloch Príbeh služobníčky a úspešný psychologický triler Ostré predmety.

Herečka sama povedala v rozhovore pre portál Deadline, ktorý správu priniesol ako prvý, že v súčasnosti dostala viacero ponúk. Nemohla však odmietnuť príležitosť stať sa súčasťou sveta okolo postáv z Marvel komiksov. O to viac, keď ide o prvý, na ženské hrdinky zameraný projekt z tohto univerza.

sydney sweeney
Zdroj: screenrant.com

Sony univerzum dostane unikát

Tým univerzom samozrejme myslíme budujúci sa svet okolo súperov Spider-Mana. Najblizším z nich bude Morbius, ktorého dostaneme v kinách posledný marcový deň, teda už naozaj onedlho. Spomíname ho aj preto, že scenár k nemu vytvorila dvojica Matt Sazama a Burk Sharpless a tí istí robia aj na skripte pre Madame Web. Režisérkou je v tomto projekte S.J. Clarkson, ktorá priniesla aj Defenders.

Cassandra Webb je slepá a bola jej diagnostiková choroba, kvôli ktorej mala obmedzený pohyb. Bol jej vytvorený podporný systém, ktorý pripomína pavučiny, z čoho pochádza aj jej prezývka. Disponuje však silnými psychickými schopnosťami (tak silnými, že dokázala poraziť aj Profesora X). Okrem telepatie dokázala iba pomocou mysle vykonať chirurgickú operáciu, vie astrálnu projekciu a vie predvídať udalosti.

Dakota Johnson Madame Web
Zdroj: bigcomicpage.com

Možností na postavu je mnoho

Hlavnú hrdinku si vo filme zahrá Dakota Johnson. Ešte nie je známe, akú úlohu bude vo filme Madame Web stvárňovať Sydney Sweeney. Je naozaj veľká šírka možností, pretože hlavná hrdinka na stránkach komiksov prišla do kontaktu s mnohými hrdinami. Avšak, ako vieme, v týchto filmových stvárneniach nás čaká aj značne odlišný pohľad na anihrdinov alebo záporákov.

Ktorú postavu by ste tipovali vy, že by si mohla zahrať Sydney Sweeney v Madame Web? Poznáte ju z niektorých jej spomenutých úloh? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -