Do marvelovky Kraven the Hunter bol obsadený Chameleon. Kto si ho zahrá?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V Kraven the Hunter bude Chameleon

Sony rozhodne dáva najavo, že to so svojím univerzom Marvel postáv myslí vážne. Dôkazom je, že do filmu Kraven the Hunter bol potvrdený Chameleon. Ide totiž o jedného z najstarších nepriateľov pavúčieho muža, ktorý sa objavil už v jeho úplne prvom komiksovom zošite The Amazing Spider-Man #1 z roku 1963.

Ohľadom postavy už boli dohady skôr. Tie zároveň hovorili, že by mal zohrať pomerne veľkú úlohu. To by celkom dávalo zmysel, nakoľko je postava s občianskym menom Dmitri Smerdjakov nevlastným bratom Sergeja Kravinoffa. Teda samotného hlavného (anti)hrdinu.

Kraven the Hunter Russell Crowe
Zdroj: gamerant.com

Herecký kolega do tretice

Toho si v chystanej snímke zahrá Aaron-Taylor Johnson. Nedávno sme sa dozvedeli, že do hereckého obsadenia sa pridal aj Russell Crowe, jeho úloha ešte nie je známa. Záporáka, ktorý vie meniť podoby, ako to už napovedá jeho meno, si má zahrať Fred Hechinger.

Ide o mladého herca, ktorý sa rozhodne v poslednej dobe nenudí. Počas minulého roka hral vo filmoch Fear Street z produkcie Netflixu a v seriáli The White Lotus z dielne HBO. Ak by sa zdalo, že na streamoch ho je vidieť málo, objavil sa aj v Hulu seriáli podľa reálnej udalosti – Pam & Tommy. Zahrá si aj po boku Christiana Balea v pripravovanej detektívke Pale Blue Eye.

kraven chameleon herec
Zdroj: quirkbyte.com

Veľkí Spideyho nepriateľa sa zgrupujú

Film Kraven the Hunter má na starosti režisér J. C. Chandor. Scenár k nemu pripravovali Matt Holloway a Richard Wenk. Je to jeden z filmov od Sony, ktorý sa buduje okolo postavy Spider-Mana. Najbližším bude Morbius (ktorého sa snáď už 1. apríla naozaj dočkáme) s Jaredom Letom.

Ohlásený bol aj tretí diel Venoma a to už krátko po vydaní jeho druhej časti – Carnage prichádza. Chýbať ale nebude ani film, kde bude ženská hlavná postava – chystá sa Madame Web. Ju si zahrá Dakota Johnson.

venom morbius kraven
Zdroj: mccourier.com

Pavúčí vesmír bez pavúčieho muža

Vesmír je budovaný ohľadom superhrdinu Petera Parkera, on sa však priamo v ňom nenachádza. Film Spider-Man: Bez domova nám ale dal opäť väčšiu šancu, že by sme mohli vidieť niektorú predošlú verziu bojovať proti zmieneným súperom. A Kraven the Hunter nám dáva perfektný priestor, aby si s ním Chameleon, jeden z jeho najstarších nepriateľov, zmeral sily.

Avšak zatiaľ nemáme o príchode postavy do Sony’s Spider-Man Universe žiadne informácie. Uvidíme, čo prinesie film so žijúcom upírom, ktorý uvidíme najbližšie. Kraven the Hunter má aktuálne stanovanú premiéru na 13. januára 2023.

Poznáte postavu Chameleona? Čo hovoríte na herca, ktorý ho bude stvárňovať? Mal by si podľa vás už zmerať sily na plátne so Spider-Manom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com, cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -