Blízke vydanie filmu Krotitelia duchov: Dedičstvo prináša ešte jeden trailer s plnou dávkou nostalgie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Krotitelia duchov: Dedičstvo – medzinárodný trailer

Po dlhom čakaní a odkladaní kvôli pandemickej situácii konečne príde. Počas budúceho mesiaca uvidíme pokračovanie nami z detstva obľubovanej dvojice filmov. Aby nás ale správne navnadili, film Krotitelia duchov: Dedičstvo dostáva nový, medzinárodný trailer. Ukazuje známe stvorenia a na vlnu nostalgie nás dostanú znelkou, ktorú všetci poznáme.

Vidíme mini marshmallow mužíčkov (ktorých sme už videli v predošlom traileri), démonických psov a Slimerovi podobného ducha. Nečudo, ide o jeho vzdialeného bratranca Munchera. Pokladajú nám otázku, ktorú malo viacero fanúšikov – aký typ vedca bol vlastne Egon? A nehovorte, že ste nemali zimomriavky, keď sa pri jazde vozidlom Krotiteľov pustila známa znelka, ktorú do modernejšej podoby prerobil samotný Ray Parker Jr.

Nová generácia Krotiteľov

V príbehu sa pozrieme práve na Egonove vnúčatá, 30 rokov po udalostiach prvého filmu. Ich slobodná matka sa s dvomi deťmi presťahuje do domu v malom meste v Oklahome. Tu objavia prepojenie na pôvodných Krotiteľov, ich vybavenie a tak sa sa vybavia protónovými delami a rozhodne sa neboja duchov!

Takto dostávame nové obsadenie, v ktorom sú Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace a Paul Rudd. Tešiť sa ale môžeme na návrat pôvodného hereckého obsadenia. Z prvých dvoch filmov sa ukážu Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver a Annie Potts.

trailer pokračovanie Krotitelia duchov: Dedičstvo
Zdroj: gamesradar.com

Pre skalných fanúšikov aj nové publikum

Práve Rudd funguje niečo ako spojka medzi pôvodnými filmami a týmto novým. Rovnako pre spočiatku nič netušiace deti, ale aj samotných divákov. Jeho vysvetlenia sú teda priamo mierené aj na novšie a mladšie publikum, ktoré nemá takú znalosť o pôvodnej kultovej klasike 80. rokov.

To o ňom povedal tvorca filmu, Jason Reitman. Je synom pôvodného režiséra, Ivana Reitmana. Vyjadril sa, že svetom okolo Krotiteľov duchov v podstate odmalička žil a obklopoval ho odkedy mal 7 rokov. Pozná ho do detailov a vie, ako veľmi je cenný pre fanúšikov. S úcty k otcovi ho preto chce previesť čo najlepšie. Zároveň hovorí, že film prináša pre svoju dcéru a tým pádom aj novej generácii divákov.

Ghostbusters-Afterlife-Mini-Puft-Image-4
Zdroj: movieweb.com

Zasiahne nás vlnou nostalgie

Film Krotitelia duchov: Dedičstvo je podľa týchto slov aj podľa toho, čo ukazuje najnovší trailer, v správnych rukách. Navodí poriadnu nostalgiu a podnieti nás k tomu, aby sme sa na neho ešte viac tešili. A presne ako hovoria – určite zaujme aj nových divákov.

Vidieť Ecto-1 obklopené novou generáciou Krotiteľov, to nie je len tak. Prenáša vás to v spomienkach späť na časy, keď pôvodná skupina zachraňovala New York a zároveň viete, že odovzdanie novej skupine je správne. Tak sa poďme presvedčiť o výsledku a poriadne si zaspomínať do kín od 19. novembra.

Ako sa vám páči posledný trailer na nových Krotiteľov duchov? Tiež sa vo váš mieša nadšenie a nostalgia? Naskakuje vám husina pri jazde Ecto-1, keď hrá známa znelka? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -