James Gunn v tajnosti pracoval na ďalšom DC filme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

James Gunn s ďalším DC filmom

James Gunn zrejme s DC len tak nekončí. Portál The Hollywood Reporter teraz prišiel so správou, že v tajnosti pracoval na ďalšom filme z tohto komiksového univerza. Ako prvé do neho priniesol polo-pokračovanie, polo-reboot Jednotky Samovrahov s názvom The Suicide Squad: Samovražedná misia.

Ten si chválili diváci aj kritici. Napríklad od portálu IGN dostal hodnotenie 9/10, za to, že vtipným spôsobom priniesol krvavý a chaotický príbeh, ktorý ku koncu dával zmysel. Je to to pravé, čo by sa malo od Task Force X očakávať, uvádzajú v recenzii. Navyše ukazuje celý zoznam antihrdinov a záporákov, s ktorými nakladá originálnym spôsobom.

the suicide squad spin-off
Zdroj: udhpapers.com

Spin-off má istú druhú sériu (a ďalší spin-off)

Jedným z nich bol aj Peacemaker, ktorý dostal vlastný seriál. John Cena sa ako tento egocentrický idiot v očiach fanúšikov vykúpil. Preto bolo pre nich skvelou správou, že popri všetkých škrtaniach projektov od spoločnosti Warner Bros. sa to netýkalo jeho druhej série.

Dlhší čas už sľubuje aj ďalší projekt, ktorý by sa zameral na túto skupinu. V máji odhalil, že chystá ďalší spin-off (teda v podstate už spin-off spin-offu…), ktorý sa zameria na Amandu Waller. Tá je zástupkyňou vlády, ktorá v prvom rade dala nesúrodý tím dohromady a poslala ich na (takmer) nemožnú misiu.

zrušený peacemaker
Zdroj: hdqwalls.com

Bude filmom Harley či Zatanna?

Popritom všetkom ale v tajnosti pripravoval ďalší film. Zatiaľ sa nevie, na čo by mal byť zameraný, existuje však niekoľko predpokladov. Režisér opakovane tvrdil, ako skvele sa mu spolupracovalo s Margot Robbie pri predstavení jej postavy Harley Quinn. Spoluprácu by si vraj obaja chceli zopakovať, nemuselo by tak byť vylúčené, že by dostala sólovku.

Hovoriac však o zaujímavých ženských hrdinkách, v hre by bola aj Zatanna. Magickú postavu mal v minulosti priniesť do DCEU producent J.J. Abrams, jeho plány však boli škrtnuté. Teraz sa zase začalo hovoriť o tom, že by ich nový tvorca vzkriesil a realizoval aj túto snímku.

Harley Quinn Zatanna
Zdroj: lanetaneta.com

Alebo pokračovanie Suicide Squad?

James Gunn by však mohol pre DC pokojne pripravovať aj ďalšie Suicide Squad. Predsa len, tento režisér je plný bizarných nápadov, ktoré sa skvele hodia práve na túto tímovku. Uvidíme, čo bude nakoniec tým tajným projektom, dovtedy sme radi, že budeme mať druhú sériu Peacemakera a jeho spin-off s Amadnou Waller.

Čo si myslíte, že je tajný film, na ktorom pracoval James Gunn? Bude to niečo z vyššie zmienených alebo niečo celkom úplne iné? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com, theplaylist.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -