The Suicide Squad dostane ďalší seriálový spin-off. Na ktorú postavu sa zameria?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Suicide Squad dostane ďalší spin-off

Do filmového a seriálového sveta DC prichádzajú zmeny. Podľa viacerých správ (aj našich článkov) vieme, že došlo k zlúčeniu spoločností Warner Bros. a Discovery. V rámci neho chystajú akúsi „generálnu zmenu“, pri ktorej niektoré projekty rušia, na iné sa zase viac sústredia. A tak oznámili, že The Suicide Squad: Samovražedná misia dostane ďalší seriálový spin-off.

Vieme, že ide o polo-reboot, polo-pokračovanie filmu Suicide Squad, ktoré minulý rok priniesol James Gunn. Na film priniesol netradičný pohľad plný brutality, krvi a drsného humoru. U fanúšikov si tým zaslúžil úspech (dostal sa aj na kategóriu Oscarov „fanúšikmi obľúbené“). Netrvalo dlho, kým dostal jeden z (anti)hrdinov svoj vlastný seriál.

The Suicide Squad zárobok
Zdroj: rollingstone.com

Peacemaker už svoj prvý vlastný vstup mal

Ním bol Peacemaker, ktorého si zahral John Cena. Podobne, ako film samotný, mal poriadne absurdnú zápletku a bol plný vtipov, miestami až detinských (ale v tom lepšom slova zmysle). Zároveň však poskytol aj dostatok akcie a prekvapivo citlivý pohľad na to, prečo je postava takým blbcom, akým je. V očiach divákov sa ho podarilo vykúpiť.

Avšak je tu jedna postava, ktorá sprevádzala oba spomenuté projekty. Nie, nemyslíme teraz Harley Quinn. Je to postava, ktorá dala dokopy Task Force X, je to chladnokrvná a nekompromisná vládna úradníčka – Amanda Waller. V každom projekte ju skvele stvárnila Viola Davis. Jej drsnosť a vždy prísny štýl ste jej totálne verili a postavu ste sa naučili nemať radi.

cameo peacemaker
Zdroj geektyrant.com

Drsná a nekompromisná vládna úradníčka

Teraz sa zdá, že aj o nej sa dozvieme v nachádzajúcej sérii viac. Projekt je zatiaľ rovnako tajomným ako Wallerová samotná, vieme ale, že má nadväzovať aj na udalosti v Peacemakerovi. Zároveň je známa informácia, že je pripojený aj James Gunn, zatiaľ minimálne ako výkonný producent.

Možno sa pýtate, prečo sa Warneri zameriavajú na takéto postavy vo svete, kde existuje Green Lantern alebo Martian Manhunter. Odpoveď môže byť jednoduchá – chcú sa pozrieť aj na (aspoň o niečo) serióznejšiu stránku a priniesť akúsi vnútornú „špionážnu“ súčasť tohto sveta (podobne ako to pre Marvel spravil The Falcon and the Winter Soldier).

amanda waller
Zdroj: thewrap.com

Amanda Waller diktuje serióznejší tón

Preto je aj oznamované, že tento The Suicide Squad spin-off sa bude na rozdiel od Peacemakera viesť viac ako dráma. Mala by sa držať viac pri zemi a ukazovať nám jej vždy kamennú tvár. Je skoro na to, aby sa dalo predpokladať niečo viac a tak sme zvedaví, ako nám budú postupne odhaľovať informácie.

Pozriete si aj seriál, ktorý bude zameraný na Amandu Waller? Čakáte, že naozaj pôjde o kriminálnu drámu alebo sa stále podarí prepašovať špecifický humor? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -