Nová ukážka na Ms. Marvel poskytuje viac pohľadu na jej sily a Red Daggera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nová ukážka na Ms Marvel

Od Marvelu prichádza nová krátka ukážka na seriál Ms Marvel. Pripomína nám, že sa v ich filmovom univerze predstaví nová mladá hrdinka s unikátnymi schopnosťami. Z tých je tu ukázaných ešte viac a zároveň nám poskytnú aj prvý náhľad na ďalšieho hrdinu – Red Daggera.

Iman Vellani predstaví inú verziu hrdinky, než na akú sú ľudia zvyknutí z komiksov. Tam bola členom skupiny známej ako Inhumans a má možnosť naťahovať svoje končatiny. Namiesto toho tu dostáva akési náramky, ktorými dokáže vytvárať projekcie fialovej farby (podobne ako Green Lantern z konkurenčného vesmíru).

(Kontroverzné) sily sa viac ukazujú

Týmto vyvolali už od prvého predstavenia zjavný rozruch a ľudia na internete komentovali zmenu síl. Avšak dáva to perfektný zmysel na to, že najväčším vzorom mladej Kamaly Khan má byť Captain Marvel. Práve jej komickým schopnostiam sa má čo najviac priblížiť, čo dokazujú aj slová, ktorými sa nový TV spot začína.

Vidíme aj vnútorný boj postavy s týmito silami a to, ako to ovplyvňuje je súkromný život. Avšak takáto moc bude určite veľkou pomocou, čo sa ukazuje aj v jej použití na záchranu rodiny pred rútiacim sa nákladiakom.

ms. marvel sily
Zdroj: thedirect.com

Predstavuje sa aj ďalší mladý hrdina

Zároveň je nám tu ukázaný aj nový hrdina – Red Dagger. Vlastným menom Kareem, ide o dlhoročného priateľa hlavnej hrdinky. Jeho názov hovorí sám za seba – nosí červenú masku (či šatku) a je mimoriadne presným vrhačom nožov či dýk. V tomto prípade ide zo strany Marvelu opäť o skvelú trefu pri predstavovaní nového hrdinu.

Najbližší seriál na Disney+ už nie je ani mesiac ďaleko – dočkáme sa ho 8. júla. Avšak už teraz vieme, že sólové vystúpenie hrdinky nie je v MCU jediným. Na budúci rok má prísť pokračovanie Captain Marvel s názvom The Marvels. Ako názov hovorí, okrem Carol Denvers tu uvidíme ďalšie postavy. S ňou a Kamalou trojicu dotvorí Monica Rambeau.

ms marvel red dagger
Zdroj: seculartimes.com

Skvelé budovanie k The Marvels aj budúcnosti MCU

Nová ukážka na Ms. Marvel teda ešte viac dokazuje, že nová mladá hrdinka skvele zapadne medzi tieto kozmickú energiu ovládajúce postavy. Mohla by byť naozaj cenným príspevkom, nakoľko svojimi silami dokáže vytvoriť napríklad veľké nepriestrelné štíty alebo iné konštrukty, ktoré vedia zabrániť aj väčšej hrozbe. A pri súčasnom vývoji vieme, že tých hrozieb bude niekoľko…

Zaujal vás krátky spot na tento seriál? Tešíte sa na jeho prichádzajúcu premiéru? Čo si myslíte o silách, ktoré Kamale zmenili? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -