Hrozba Havaja prišla do Vermontu. Ezra Miller si na konto pripisuje aj krádež

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller má obvinenie už aj za krádež

The Flash je jeden z najočakávanejších filmových projektov z komiksového sveta DC. Avšak jeho predstaviteľ si robí jeden problém za druhým. Do série obvinení, ktoré „zbiera“ od marca, sa pridáva ďalšie. Ezra Miller si pripisuje na konto aj krádež.

Stíhate to ešte sledovať? V marci bol zatknutý za napadnutie dvoch ľudí v bare na Havaji. Následne sa vlámal do domu páru a vyhrážal sa im. Jeho druhé zatknutie bolo za ďalšie vlámanie, keď majiteľke domu aj ublížil po tom, čo ho konfrontovala. Následne vyplávali na povrch obvinenia o napadnutí ženy v bare na Islande v roku 2020.

Ezra Miller obvinenia
Zdroj: youtube.com

Obvinenia majú už dlhý zoznam

Pred jeho cestou do európskej ostrovnej krajiny sa zdržiaval aj v Nemecku. Tam svoju niekdajšiu sexuálnu partnerku „poctil“ tiež neohlásenou návštevou a slovne ju napádal. Vrchol jeho vyčíňania však bol počas júna. Ohľadom na jeho minulosť s dievčaťom z kmeňa Siouxov, ktorej nútil drogy, dostal súdny zákaz priblíženia.

Kým sa mal konať súd, Dakotu Iron Eyes uniesol a bol s ňou na úteku. Na obvinenia reagoval memečkami, v ktorých uvádzal, že je v inej dimenzii. Ak by ste si stále mysleli, že by nemal vyhľadal odbornú pomoc, tak nedávno začal chodiť v nepriestreľnej veste s odôvodnením, že ho sleduje FBI.

ezra miller meme
Zdroj: globalnews.ca

Hrozba Havaja prišla do Vermontu

Teraz tu máme ďalšiu správu od polície z amerického štátu Vermont. V mestečku Stamford bol obvinený z krádeže. Rezidenti, postarší manželský pár sa sťažoval, že sa niekto vlámal do ich domu. Zmizlo im viacero fľašiek alkoholu. Po pozretí kamerových záznamov z oblasti a vypočutí ľudí z okolia sa potvrdilo, že za neoprávneným vstupom stojí Miller.

V rovnakom štáte mal však zrejme aj iný biznis. Počas júna sa tu vraj zdržiaval na udalosti v okolí Stamfordu. Tá oficiálne patrí 25-ročnej matke s tromi deťmi. Po prehľadaní ranča ale polícia zistila, že ide o nelicencovanú farmu na pestovanie kanabisu. Našli na nej aj viacero zbraní.

ezra miller zatknuty
Fotografia Ezra Millera po zatknutí havajskou políciou; Zdroj: marca.com

Krádež, pestovanie marihuany a držanie zbraní

Takže Ezra Miller si pripisuje krádež, nepovolené pestovanie narkotík (marihuany) a neoprávnenie držanie zbraní. Ohľadom zbraní poskytol rovnaké vyjadrenie – mal ich na ochranu pred vládnymi zložkami, ktoré ho sledujú. 7. augusta o 23:23 bol teda 29-ročný herec zatknutý.

Momentálne čaká na súdne pojednávanie, ktoré sa bude konať práve v štáte Vermont 23. septembra. Je otázne, či sa budú preberať aj obvinenia z ostatných štátov a krajín. Tiež je dobrou otázkou aj do ktorej inštitúcie by mal poputovať…

ezra miller dceu
Zdroj: thedigitalfix.com

The Flash zostáva neohrozený

Ťažkú situáciu sa snažia ľudia na internete odľahčiť vtipmi. Millera označili za postavičku z hernej série GTA, pretože trestné činy odkazujú na to, aký chaos v nej hráči spôsobujú. Iné zase odkazujú na to, že na premiéru filmu The Flash bude dovezený v zvieracej kazajke (či na štýl Hannibala Lectera).

Uvedenie tejto snímky v kinách však ohrozené nie je. Potvrdil to aj David Zaslav, nový generálny riaditeľ spoločnosti Warner Bros. Discovery. V minulotýždňovom vyhlásení odkazoval na tri filmy, ktoré s istotou prídu – okrem Flasha aj Black Adam či Shazam! Hnev bohov. Superrýchly hrdina tak dobehne do kín 23. júna 2023.

Ako vnímate správu, že Ezra Miller je obvinený už aj za krádež a prechovávanie zbraní? Malo by sa mu podľa vás tiež dostať odbornej pomoci? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -