Ako reaguje na svoje najnovšie obvinenia Ezra Miller? Postuje memes

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller postuje meme

Warner Bros. očividne zvádza poriadny boj s hercami zo svojho DC univerza. Amber Heard by mala byť v Aquamanovi 2 nahradená kvôli jej súdu s Deppom, ešte vážnejšie to je však s predstaviteľom Flasha. Herec čelí čoraz viacerým obvineniam, tie najvážnejšie z nich prišli iba niekoľko hodín dozadu, keď pred súdom zmizol. A ako na to reaguje Ezra Miller? Postuje meme.

Celé to začalo v marci (aj keď sa ukázalo, že jeho labilné správanie siaha až roky dozadu). Vtedy na Havaji v karaoke bare napadol dvoch ľudí, bol zatknutý a odvedený políciou. Následne sa na druhý deň vlámal do bytu mladého páru a keď ho konfrontovali, vyhrážal sa im zabitím (tvrdil, že ich „pochová“). Pár si vybavil zákaz priblíženia.

ezra miller zatknutý
Zdroj: thealtweb.com

Dve zatknutia behom mesiaca

Netrvalo ani mesiac, kým bol zatknutý znovu. V apríli bolo dôvodom jeho zadržania políciou ďalšie vlámanie, pri ktorom mladej žene aj ublížil, keď po nej hodil stoličku. Jeho labilné správanie začali sledovať aj rodičia mladého 18-ročného dievčaťa z kmeňa Siouxov.

Tokota Iron Eyes sa s ním stretávala od veku 12 rokov (on mal vtedy 23). Už počas jej tínedžerských rokov jej pri každej návšteve jej rodnej Severnej Dakoty nosil drogy. Pod nadvládou, ktorú si vynútil psychickým terorom, zastrašovaním aj fyzickým násilím, ju nútil k ich konzumácii.

ezra miller únos
Zdroj: theovertimer.com

Namiesto dodržiavania nariadenia únos a zmiznutie

Prípadu sa teda ujali rodičia a herca udali. Pripojil sa chytil aj súd Standing Rock Sioux Tribal Court, ktorý vydal do začiatku pojednávania zákaz priblíženia na menej ako 100 yardov. Miller ho však porušil, dievča na krátky čas uniesol a následne zmizol.

Pátrajú po ňom viaceré zložky, aby mohol byť privedený pred spravodlivosť. On odpovedá na pátranie po ňom naozaj zaujímavým, priam bizarným spôsobom. Avšak v podstate jeho vlastným. Na svoj Instagram zdieľal Ezra Miller 5 meme obrázkov. Prvé dva hovoria o tom, že sa ho nemôžu dotknúť, lebo je v inej dimenzii alebo že túto správu posiela z inej dimenzie.

Reaguje zdieľaním obrázkov

Tretí ukazuje veľmi rozpixelovanú zvracajúcu osobu. Popis k nej hlása „ja, keď si spomeniem, ako som bol príjemný namiesto toho, ako som mal povedať s kým si ku*va myslíš, že hovoríš“. Štvrtým je záber zo známej hry GTA: San Andreas. CJ, ktorý schováva kvety za chrbtom má predstavovať ľudí, ktorí mu v skutočnosti „ponúknu“ iba bolesť hlavy.

Posledným zanecháva odkaz

V piatej zdieľa dlhšiu správu pomerne rozmazaným písmom a v trochu znepokojivom grafickom spracovaní. Píše sa v nej:

„Mám štít proti negatívnym ľuďom a ich chorým úmyslom. Moja energia, myseľ, telo, duša + úspech nie sú menené nikoho závisťou. Som chránený pred všetkými negatívnymi (nečitateľné) ľuďmi, čo chcú na mňa kydať. Podvedome aj vedome. Čistím každého a všetkých skrytých druhov, ktorí sú skrytými nepriateľmi.“

Ako vyjadrenia ovplyvnia súd?

Naozaj unikátna odpoveď na hľadanie súdom. Je otázne, ako budú takéto výpovede brané v súvislosti s prebiehajúcim konaním. Jedno je však isté, situácia okolo herca sa zhoršuje. Jeho scény vo filme The Flash už nakrútené boli a ten sa dostal do postprodukcie.

Nevieme však, či ho bude štúdio chcieť za daných okolností vydať. Je rozhodne nepravdepodobné, že do 23. júna 2023, kedy má byť premiéra, by fanúšikovia zabudli na tieto obvinenia. Tiež to nevyzerá, že by mal Miller ešte nejaký spôsob, ako sa môže vykúpiť alebo k svojej náprave. Celkovo je tak veľmi na zváženie, aký trest ho čaká.

Čo si myslíte vy o fakte, že Ezra Miller zdieľa meme ako reakcie ako na svoje obvinenia a jeho hľadanie kvôli súdu? Aký očakávate, že bude jeho výsledok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -