Arnold Schwarzenegger bude Zeus. V akom projekte?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Arnold Schwarzenegger ako Zeus

Arnold Schwarzenegger ako Zeus je vec, ktorú by ste nečakali, že chcete vidieť. Ak však uvidíte prvý pohľad na herca zamaskovaného ako vedúcu osobnosť bohov Olympu, poviete si, že ide o správnu voľbu. Zahrá si ho vo filme? Pôjde o seriál? Niečo úplne iné? To zatiaľ nikto nevie.

Bývalý guvernér a znovu herec iba zverejnil na svojom Twitteri plagát, na ktorom stvárňuje Dia. Musíme povedať, že ide o skvelé maskovanie a v úlohe si ho radi pozriete. Avšak nič bližšie k nej neprezradil. A je to o to viac zaujímavé, pretože popis na plagáte hlása iba „február 2022“.

Budúci mesiac a ešte o tom nič nevieme?

Na to, že by mal jeho projekt vyjsť budúci mesiac, ide o jeho prvé spomenutie a nevieme o ňom absolútne nič. Ale pozrime sa najprv ešte trochu do minulosti. Jeho úloha hlavného boha gréckej mytológie bude zaujímavým príspevkom do jeho hereckej kariéry. Skalní fanúšikovia iste vedia prečo.

Písal sa totiž rok 1970, keď mladý, 23-ročný Arnold z rakúskeho Grazu prvý raz vyhral titul Mr. Olympia. V rovnakom čase režisér Arthur Allan Seidelman hľadal do svojho filmu vypracovaného a svalnatého muža, ktorý by stvárnil postavu Herkula. A tu sa začína Schwarzeneggerova herecká kariéra.

herkules v new yorku
Zdroj: amazon.co.uk

Pocta začiatku jeho kariéry?

Jeho prvotinou bol film Herkules v New Yorku. Film samotným názvom napovedá, čo je jeho premisou. Zeus je nahnevaný na Herkulove správanie a tak ho vykáže na Zem. Mladý poloboh sa túla oceánmi, kým sa dostane do (vtedajšieho) New Yorku. Užasnutý vecami sa dostáva do zaujímavých aj problematických situácií. Režisérov pokus o fantasy komédiu nebol dobre prijatý, nízke hodnotenia dostáva snímka doteraz.

Nič to však nemení na fakte, že naštartovala Arnieho kariéru. Nebyť toho, nedostali by sme ho ako Barbara Conana či Terminátora. Takže v podstate fakt, že by mal byť Arnold Schwarzenegger grécky boh Zeus, je aj poctou začiatku jeho hereckého pôsobia. Pôvodne Herkules, teraz by si zahral jeho mýtického otca.

Arnold-hercules-zeus
Zdroj: currentkick.com

…alebo premyslená reklama?

Avšak to, že sa ukázal na plagáte s prichádzajúcim dátumom vo februári, je zvláštne. Buď veľmi dobre tajil všetky predošlé nakrúcania a teraz sa chystá veľké prekvapenie, alebo ide len o premyslenú reklamnú kampaň.

Predsa len, 14. februára sa chystá 56. ročník Super Bowlu, ktorý je vždy v polčase obohatený kreatívnymi reklamami, ukážkami alebo skečmi. Žeby bol Diom iba v jednej z nich? Dozvieme sa asi až budúci mesiac….

Kde si myslíte, že bude hrať Schwarzenegger Dia? Bude to pocta jeho kariére alebo premyslená reklamná kampaň? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -