Julia Roberts ako superhrdinka? Podľa nej by to bolo úžasné

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Julia Roberts ako superhrdinka?

Ako sa komiksové svety rozrastajú a naberajú na obľube, lákajú k sebe aj čoraz viac veľkých mien z Hollywoodu. Už to nie je iba záležitosťou najväčších z nich, Marvelu a DC, ale nové hviezdy dostávame napríklad aj v The Boys a určite netreba zabúdať ani na legendárne hlasy v Invincible. A teraz aj Julia Roberts prezradila, že by sa videla ako superhrdinka.

Aktuálne bol do kín uvedený jej najnovší film Vstupenka do raja. Vrátila sa do svojho žánru romantickej komédie. Práve v ňom sa preslávila najviac, veď zrejme málokto nepozná Notting Hill, Nevestu na úteku či samozrejme Pretty Woman. Preto zrejme mnohých prekvapí, že v podobných filmoch sa neobjavila dve dekády.

Julia Roberts romantické komédie
Zdroj: retropond.com

Návrat k romantickej komédii po 20 rokoch

Hrá tu po boku Georga Clooneyho, s ktorým si spoluprácu zopakovala už po tretí raz. Prvý raz to bolo v Dannyho Jedenástke a druhý raz v trileri Hra peňazí v roku 2016. Ako uvádzajú, chémia im spolu opäť skvele fungovala, čo je zrejme jeden z dôvodov, prečo film zbiera chvály.

Počas jeho slávnostnej premiéry vyspovedali dvojicu v šou Just for Variety. Mimo iného padla reč aj na to, že Clooney bol kedysi maskovaným hrdinom. Zahral si Batmana (a tak ho má vraj herečka uloženého aj v telefóne!) v bohužiaľ kriticky najhoršie hodnotenom filme s týmto hrdinom, v snímke Batman & Robin z roku 1997.

julia roberts george clooney
Zdroj: colorsofindia.com

Byť v tomto žánri by bolo úžasné

Hovoril, že dokonca jeho syn je veľkým fanúšikom ochrancu Gothamu. Povedal mu, že on sám stvárňoval Bruca Waynea, dieťa mu na to iba odpovedalo „Ale už nie si ním“. Pri tejto príležitosti sa však spýtali aj Roberts, či by sa videla v tomto žánri. Povedala iba „No nebolo by to úžasné?“.

Povedala však, že by sa nevidela s nosením plášťa, ale skôr so „superhrdinskou zásterou“. Nemuselo by byť ťažké si niečo podobné predstaviť, ale je viac ako pravdepodobné, že ak by si ju niektoré štúdio získalo, zrejme by malo ísť o väčšiu rolu. Už teraz sme zvedaví, ktoré by to mohlo byť.

Vedeli by ste si predstaviť, že by bola Julia Roberts superhrdinka? Ak áno, tak ako ktorú by ste ju videli? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -