HBO prináša dlhší trailer na 4. sériu Titans. Ukazuje v nej spojenie Luthora s okultistami aj návrat Deathstroka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Titans 4. sériu

HBO Max prináša nový, plnohodnotný trailer na 4. sériu Titans. Po záchrane Gothamu sú hrdinovia na ceste do Bludhavenu. Na nové hrozby však narazia v Metropolise – kult s temnou mágiou a vracia sa aj jeden starý nepriateľ. Našťastie však dostáva aj náš tím nové sily aj vzácnu ďalšiu členku.

Začíname skúmaním budovy od Raven (Teagan Croft). Neskôr sa dozvedáme, že bude predstavený chrám Azaratha, ktorý tejto hrdinke odomyká nové, avšak temnejšie schopnosti. Nebude ale iste jedinou, u koho príde k zlepšeniu. Zdá sa, že aj Beast Boy (Ryan Potter) toho dokáže oveľa viac.

Lex Luthor sa spája s kultom

V krátkom záblesku pri vízii vidíme hrozivé monštrum, ktoré vyvolá Church of Blood. Tajomný kult prinesie do hry dvoch mocných členov – Brother Blood (Josehp Morgan) a Mother Mayhem (May Bennet). Čo je však ešte horšie, spája sa s nimi aj Lex Luthor (ktorého tu stvárni Titus Welliver), jediný muž, ktorého sa kedy Bruce Wayne bál.

Connor Kent, teda Superboy však hovorí, že strach nepociťuje. Dostávame tak ešte viac náznakov na Supermana a je možné, že sa nejaká jeho verzia ukáže aj v tomto seriáli. Predsa len, jeho najväčší nemesis dostáva magické sily.

Titans Jinx
Zdroj: thedirect.com

Proti temnej mágii svetlou mágiou

Proti temnej mágii však chcú bojovať tou svetlou, preto tím vyhľadá novú spojenkyňu. Bude ňou Jinx (Lisa Ambavalanar). Najprv sa zdá, že nie je príliš ochotná pomôcť Titanom, veľké hrozby sú však dostatočnou motiváciou k tomu, aby ju presvedčili. Čo je však horšie, vracia sa aj jeden starý nepriateľ. Vo veľmi rýchlom zábere sa ukazuje aj Deathstroke.

Deathstroke, Titans
Zdroj: thedirect.com

Toho sme videli porazeného v druhej sérii. Ležiac na zemi sme sa nedozvedeli o jeho osude, predpoklad však bol, že boj neprežil. Teraz to však vyzerá tak, že vďaka jeho rýchlym regeneračným schopnostiam je späť a pripravený sa pomstiť.

titans 4. séria plagát
Zdroj: geektyrant.com

Na HBO Max už budúci mesiac

Trailer na 4. sériu Titans nám však ukazuje aj iné sústredenie na Nightwinga. Tim Drake stretáva Bernarda Dowda, jeho ľúbostný záujem z komiksov. Všetky napínavé súčasti sa nám budú odhaľovať postupne od 3. novembra, kedy začne nová séria vychádzať na HBO Max.

Ako sa vám páčila nová, dlhšia ukážka na štvrtú sériu Titans? Ste zvedaví na novú hrozbu plnú temnej mágie? Čo hovoríte na spojenie Luthora s nimi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -